Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
MS VE ORUÇ
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
29 Mart 2024 - 00:21:39 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: MS VE ORUÇ  (Okunma Says 9114 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
muslum_eren
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« : 01 Aralk 2015 - 11:17:28 »

ORUÇ TUTAN VARMI ARANIZDA
Limon34
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 8

« Yantla #1 : 02 Nisan 2022 - 14:09:06 »

Biraz geç geldim siteye. Allah kabul ederse ben bugün oruçluyum. Sabah 3.30’da sofra hazýrladým. Sabah 10’da aldýðým fingyayý 4,30’da aldým. Daha sonra Kuran-ý Kerim Bakara suresini okurken uykum geldi ve tam sýzarken TAK diye bir ses duydum. Ve irkildim neydi acaba dedim kendi kendime. Sanýrým Fingyanýn alýþ saatini erkene almam sýkýntý yarattý. Ancak çok þükür hamdolsun oruç süper gidiyor  Kahkaha týpký üniversitede tuttuðum oruçlarým gibi..
Kalýn saðlýcakla arkadaþlar 😊
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 14 Nisan 2022 - 15:44:58 »

Bu oruç tutma konusunda doktorunuzla iletiþimde olun ve kendinizi gözlemleyin lütfen.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

15 Ocak 2024 - 03:00:55