Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Refleksolojinin ms e faydasý var mý?
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
28 Mart 2024 - 19:29:06 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Refleksolojinin ms e faydasý var mý?  (Okunma Says 20677 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
alper35
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 11

« : 25 Ocak 2016 - 21:39:06 »

Merhabalar. 8 senedir MS hastasýyým. Esimin is yerine refleksoloji ve bir takým baþka hastalýklara iyi geldiðini söyledikleri bir cihaz tanýtýmýna gelmiþler. Biraz araþtýrdýktan sonra ultra therapy center adindaki bu cihazý satýn aldýk. Daha once refleksoloji tedavisini uygulayan veya konu hakkinda bilgisi olan arkadaslardan bilgi rica ediyorum. Suan icin Allah'ýma binlerce kez þükür bir sorunum yok ataklar dýþýnda, birde sol el parmaklarým sürekli  Uyusuk. Karpal tunnel sendromu (sinir sýkýþmasý) var sanýrým. Bu cihazýn faydasý olurmu acaba??
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 25 Ocak 2016 - 21:52:43 »

Ben aldýðýnýz cihazý bilmiyorum umarým faydalý olur ve bizlerle paylaþýrsýnýz.Refleksoloji uygulayan ve ciddi maliyetler ödeyen dostlar oldu ama malesef olumlu bir dönüþ almadýk duymadýk..Siz durumdan haberdar edin bizi lütfen...
alper35
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 25 Ocak 2016 - 22:36:51 »

Cihazý yeni aldým. Tanýdýðým fizyoterapist birine yararlý olurmu diye sordum. Yararlý olacaðýný söyledi. Ankara'da seminer vermiþler satis yapanlar. Tanýtýmý yapýlmýþ. MS le ilgilenen doktorlarýnda önerdiðini söylemiþler esime. Rana hocayý ve bir sure tedavimi takip den Alý Kemal erdemoglu nu flnda sayýnca biraz daha ikna olup cihazý satýn almýþ. Vücuda dýþarýdan elektrik dalgalarý göndererek uyarýyor. kas kaybým veya güçsüzlüðüm yok Allah'a þükür. Kaslarý kuvvetlendirdiði söyleniyor. Bu konuda þikayeti olanlar icin belki daha yararlý olabilir. Cihazýn fiyatý 1000 lira üzerinde bilginize..
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #3 : 26 Ocak 2016 - 01:18:50 »

Cihazdan beklenen ne peki ? belli kaslara kucuk elektrýk akýmlarýyla yapýlan iþlem mý ? fýzýýk tedavýye gýttýgýmýzdede uygulanýyor çoðumuza zaman zaman.
« Son Dzenleme: 26 Ocak 2016 - 16:34:41 Gnderen: oslem » Logged
cool2406
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 22

iyi güzel günlere

« Yantla #4 : 03 ubat 2016 - 00:22:37 »

Cihazý yeni aldým. Tanýdýðým fizyoterapist birine yararlý olurmu diye sordum. Yararlý olacaðýný söyledi. Ankara'da seminer vermiþler satis yapanlar. Tanýtýmý yapýlmýþ. MS le ilgilenen doktorlarýnda önerdiðini söylemiþler esime. Rana hocayý ve bir sure tedavimi takip den Alý Kemal erdemoglu nu flnda sayýnca biraz daha ikna olup cihazý satýn almýþ. Vücuda dýþarýdan elektrik dalgalarý göndererek uyarýyor. kas kaybým veya güçsüzlüðüm yok Allah'a þükür. Kaslarý kuvvetlendirdiði söyleniyor. Bu konuda þikayeti olanlar icin belki daha yararlý olabilir. Cihazýn fiyatý 1000 lira üzerinde bilginize..
yuruyus yapmak daha yaralý bence
alper35
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #5 : 16 ubat 2016 - 14:05:55 »

Vücuda kucuk elektrik akýmlarý vererek kaslarý uyarmak mantýðý. Ayak haritasý üzerinde farklý bölgeler bulunuyor. Her bölgeye verilen elektrik akýmýnýn farklý etkisi var. Refleksoloji Normalde manuel yapýlan birþey aslýnda. Bu aldýðým alet komple ayaða uygulanan elektrik akýmýyla birden fazla noktaya ayný anda uygulanýyor ( benim anladýðým ). Ayný Zaman'da vücuda bantlarýný yapýþtýrarak bir cok rahatsýzlýða da iyi geldiði söyleniyor.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #6 : 16 ubat 2016 - 15:32:28 »

Dneyimlerinizi bekliyoruz.Benim ve birçok ms li arkadaþada yapýlan gerekli görülen kas gruplarýnýn uygun yani kasýlmasý gereken yerine küçük elektrik akýmlarý verilmesi. Peki bu cihazdan sizin için beklenen ne yanlýþ anlamadýysam kas güçsüzlüðünüz yok .Yami iyi geliyor derken ms te ne yapýyor vücutta ? (Kusura bakmayýn çok sordum ama biz bu küçük elektrik akýmlarýný kas için egzersizde kullandýðýmýz için hep .Net kavrayamadým aleti )
cihat özgan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 22

« Yantla #7 : 24 Nisan 2022 - 05:02:14 »

Ben refleksolojiyi denedim , sadece uygulandýðý an biraz rahatlýyosunuz sonra herþey eskisi gibi ve pahallý
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

16 Aralk 2023 - 23:48:40