Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Optik nevrit geçiren arkadaþlar bakar mýsýnýz?
02 Mays 2024 - 13:45:15 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 2 [3]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Optik nevrit geçiren arkadaþlar bakar mýsýnýz?  (Okunma Says 30642 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
sercan
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 214

ms.hakkýnda istediðinizi sorabilirsiniz.

« Yantla #30 : 22 Temmuz 2015 - 10:33:51 »

aynen beným anlattýklarýmý ta kendýsý iþde ayný vakayý bende yaþadým biraz zaman lazým zamanla o göz kendini iyice toparlayacak

dost vurulunca deðil, unutulunca ölürmüþ. Biz dostlarýmýzý kýr çiçekleri gibi avucumuzda deðil, kurþun yarasý gibi yüreðimizde saklarýz.
imza
<<<sercan>>>
Ajda2
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 32

« Yantla #31 : 22 Temmuz 2015 - 12:56:11 »

6 ay geçti hala umut var mý bilmiyorum.
sercan
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 214

ms.hakkýnda istediðinizi sorabilirsiniz.

« Yantla #32 : 22 Temmuz 2015 - 13:09:33 »

HÝÇ MÝ AZDA OLSA HAFÝFLEME DÜZELME YOK ?

dost vurulunca deðil, unutulunca ölürmüþ. Biz dostlarýmýzý kýr çiçekleri gibi avucumuzda deðil, kurþun yarasý gibi yüreðimizde saklarýz.
imza
<<<sercan>>>
Ajda2
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #33 : 22 Temmuz 2015 - 13:42:59 »

Önceden görmüyordum hiç.kapkaranlýktý.kortizonu aldýðým dönemde hýzlý açýldý.fakat þimdi ilerleme olup olmadýðýný dahi hissetmiyorum.sisli,bulutlu.yanýmdaki Kiþilerin dahi yüzünü seçemiyorum.
Ajda2
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #34 : 22 Temmuz 2015 - 13:47:28 »

Çaresizlik çok kötü.bunalýma giriyorum bazen.doktorlarýn bile elinden biþey gelmemesi çok kötü.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #35 : 22 Temmuz 2015 - 18:12:53 »

Haklýsýnýz.Ama çok þükür karanlýktan kurtuldunuz inþallah geçer azalarak ben Hatay dan ms li bir dostun yakýnýyla konuþmuþtum böyle bir durumdan bahsetmiþti 1 seneyi geçen birsürede geçti ms li arkadaþ eczacý oldu þimdi Ýnþallah sizinde geçer ama lütfen bunalýma girmek yerine iyi düþünün
Ajda2
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #36 : 22 Temmuz 2015 - 19:37:09 »

Böyle düzelmeleri duyunca mutlu oluyorum umutlanýyorum.allah kimseyi Çaresiz býrakmasýn.size de çok teþekkür ederim.bu site bizler için moral verici
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #37 : 23 Temmuz 2015 - 15:51:58 »

Ben tekrar birkaç dosta sordum ve bazýlarýnda küçük sorun kalmýþ ama bazýlarýnda ümidimi kesip düþünmemeye baþladým kendiliðinden geçti dedi bazýsý da 1 seneyi buldu düzelmesi dedi.Kiþisel farklar mutlaka var herkesin ms i kendine özgü ama genel duydugum düþünmeyip kabullenip býrakýnca daha rahat geçtiði ve 1 yýla yakýn sürdüðü ...

Ben psikoloji okuyorum ve dersteanlatýlýnca þaþýrdým olumlu düþünce beyinde ilacýn uyardýðý merkezi uyarabiliyor.Bu yüzden lütfen bunu deneyin...
Ajda2
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #38 : 23 Temmuz 2015 - 16:31:04 »

Çok teþekkür ederim bilgileriniz için.eminim mesleðinizde de baþarýlý olacaksýnýz.önerilerinizi dikkatle uygulayacaðým.karamsarlaþtýðým anda yazdýklarýnýzý düþünmek beni rahatlatacak.
polyanna
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 14

« Yantla #39 : 11 Austos 2015 - 02:00:09 »

Prf.dr. yaptirdi o dedi  ikiside pozitif.....
Sayfa: 1 2 [3]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

02 Eyll 2021 - 12:12:04