Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
yardým lütfen...
19 Nisan 2024 - 23:08:07 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: yardým lütfen...  (Okunma Says 7282 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
bilgen
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 5

« : 01 Nisan 2015 - 23:03:31 »

Arkadaþlar merhaba belki daha önce sormuþ olabilirim hatýrlamýyorum malum unutkanlýk :)ms te  taný için
sadece beyin mr ý yeterlimi ben çok kötü günler yaþadým çok þükür þimdi çok daha iyiyim ama hala sýkýntýlarým
var tabi...beyin mr ým normal hiç bir sýkýntý yok ama boyun yada omurilikte sorun olamamaz mý yoksa bunun bir açýklamasý
olmalý deðil mi çift görmeler uyuþmalar kol bacak hareketlerinde yavaþlama dengesizlik en büyük sorun zaten cevap yazarsanýz çok sevinirim tþk.
bilgen
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #1 : 02 Nisan 2015 - 20:22:55 »

Neden kimse hiç birþey yazmýyo lütfen yazýn salý güne randevu aldým
nöroloji bölümüne daha ben doktora boyun mr ý istediðimi söylesem
Ýþine karýþmýþ olurmuyum acaba çünkü ben sorunun boynumda yada
omuriliðimde olduðunu düþünüyorum biþey yazýn lütfen...
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 02 Nisan 2015 - 22:26:17 »

nerdensin ve doktorun kim bilmiyorum ama MS seçeneðini düþünmüþtür sanýrým.Ama içinin rahat etmesi için bu istediðin MR larý da söyle kafandaki sorularý paylaþ , konuþ doktorunla bence

Taný için MR+BOS+DOKTOR TECRÜBESÝ+MUAYENE SONUCUN  yani hepsinin bileþimi gerekiyor.
bilgen
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #3 : 03 Nisan 2015 - 17:01:22 »

Öslem haným devlet hast randevu aldým ve orda doktorlar biraz fazla hasta gördükleri için haddimi
aþmak istemem ama söylemem gerek sanýrým en azýndan þansýmý denicem sonra niye söylemedim
diye üzülmemek için ilgin için teþekkür ederim
cool2406
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 22

iyi güzel günlere

« Yantla #4 : 28 Nisan 2015 - 22:10:46 »

gecmiþ olsun sadece beyin mr degil tabiki boyun ve bel mr da bakýlýyor oralarda plak olabilir umarým yoktur gecmiþ olsun bu arada bos denilen belden alýnan sývý teshisi desteklýyor ama negatif te olsa ms olabiliyor gecmiþ olsun tekrar
Neurologist
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 142

« Yantla #5 : 08 Mays 2015 - 13:07:02 »

Beyin+Servikal+Torakal MR yapýlmasý gerekir...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

06 Ekim 2018 - 23:33:52