Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
MR SONUCUM DEMYLENÝZAN PLAK - 1 SENEDÝR DÜÞÜK AYAK PROBLEMÝM VAR, MS MÝYÝM?
20 Nisan 2024 - 01:13:51 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: MR SONUCUM DEMYLENÝZAN PLAK - 1 SENEDÝR DÜÞÜK AYAK PROBLEMÝM VAR, MS MÝYÝM?  (Okunma Says 13098 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
esernecipp
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« : 30 Mart 2015 - 19:38:08 »

Merhabalar.

30 yaþýnda bayaným. 1 senedir sað ayaðýmda terlikle yürürken felan sað ayaðým düþüyor. Terlik ayaðýmdan çýkýyor.
Doktora gittim peroneal sinir lezyonu dedi. Ona baðlý düþük ayak olduðumu söyledi. Fizik tedavi ile düzeleceðine inanýyorum dedi. Bel kýsmýndan çekilen MR sonucumda ise demyelinizan plaklara rastlandý diyor. Sizce MS miyim deðil miyim?

Sebepsiz yere düþük ayak olmam saçma geliyor. 
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 30 Mart 2015 - 20:54:36 »

Bir nöroloða gittinizmi sizi muayene etmiþtir.Beyin MR ý istedimi yada bu kafanýzdaki sorulardan ona bahsettiniz mi ? Bence ihtimalleri düþünmüþtür
isil
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 30

« Yantla #2 : 31 Mart 2015 - 08:35:20 »

nöroloji fizik tedaviyi önerdi tam degil ama billi düzeyde aþarsýn dedi.ortapediye göründüm sorunun kalçadan kaynaklandýgýný çözülemicegini söyledi.fizik tedavi için hastaneye yatýrýlma kararý alýndý þu an gün bekliyorum.hepimize rabbim geçerini verir inþallah
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

22 Nisan 2023 - 11:28:34