Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
rr ms mi yoksa primermiyim
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
28 Mart 2024 - 18:11:54 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: rr ms mi yoksa primermiyim  (Okunma Says 4640 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
cool2406
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 22

iyi güzel günlere

« : 28 Nisan 2015 - 22:05:17 »

iyi gunler hocam 2003 kasým cift gormeyle basladým o zamandan beridir cok þukur atak gecirmedim ama lezyonlarým artmýs býr kýsmý yokolmus býr kýsmý yenýcýkmýþ aktif olan yok beyinde deve  boyunda var hatta belki sýrttada vartam býlemýyorum rrms rebif44 kullanýyorum yurume mesafem cok dustu eskýden yurume ýle ýlgýlý problemým yoktu sýmdý sag bacaðým segýrýyor ve suruyorum yaný kýsaca 2003den buyana kotuleþmýþým atagým yok ama prýmermýyým rrms mý tesekkurler
Neurologist
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 142

« Yantla #1 : 08 Mays 2015 - 13:01:13 »

Deðerlendirme yapmadan birþey söylenemez. Sizi takip eden doktorunuza sormalýsýnýz. Eðer takip eden bir hekiminiz yoksa da özellikle MS ile ilgilenen bir nöroloji hekimi seçip, takibe girmenizde fayda var...

Yrd. Doç. Dr. Sevda Sarýkaya
Nöroloji Uzmaný
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

08 Ekim 2018 - 05:06:10