Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
betaferon ve hamýlelýk
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
28 Mart 2024 - 11:35:18 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: betaferon ve hamýlelýk  (Okunma Says 4683 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
gulgulgul
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 19

« : 17 Mart 2015 - 21:23:48 »

merhaba,ben 9 aydýr betaferon kullanýyorum ve 2 ay sonra dugunum var,bebek ýstýyorum.Ama duyduguma gore hamýle kalmadan 3 ay once betaferon kesmek gerekýyomus ve hamýlelýk sonrasý atak gecýrme ýhtýmalý dahada artýyomus....bu duyduklarýmýn gerceklýk payý ne kadar,aydýnlatýrsanýz sevýnýrým,tesekkurler

bir insan bilmiyorsa ne istediðini,hem seni ziyan eder,hem kendini...Dibini görmediðin suya dalma....dýðýn gibi,emin olmadýðýn sevgiye teslim etme kendini...
Neurologist
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 142

« Yantla #1 : 23 Mart 2015 - 11:01:56 »

Bu tamamen sizi takip eden hekiminizle özel görüþmeniz gereken çok hassas bir konu. Buradan söyleyebileceðim bir cümle, yanlýþ sonuçlar doðurabilir.

Yrd. Doç. Dr. Sevda Sarýkaya
Nöroloji Uzmaný
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

15 Mart 2021 - 15:03:49