Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
ÖZLEM HANIM'A
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
28 Mart 2024 - 11:07:43 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: ÖZLEM HANIM'A  (Okunma Says 12405 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ERTUÐ
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 16

« : 30 Ocak 2015 - 13:08:00 »

Özlem haným engin bilgilerinize sýðýnaraktan size soruyorum;ben 35 yaþýnda bir bayaným (rumuzum oðlumun adý) sorum þu hacamat'ý duymuþsunuzdur yaptýrýp yaptýrmama konusunda kararsýzým sizin bu konuyla ilgili bilginiz var mý?Ms açýsýndan riskli midir?
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 30 Ocak 2015 - 14:22:33 »

Merhaba, hacamat ý tabiki duydum yaptýran ms li dostlarda oldu.Ama hiç olumlu geri dönüþ almadým açýkcasý.Riski var mý bilemiyorum , düþünülmesi gereken hem maddi yönü hemde ne yazýk ki hiç olumlu geri dönüþ duymamýþ olmamýz.Amma illa yaptýrmak istiyorum diyorsanýz da bu psikolojik olarak bile size iyi gelebilir.Dramatik sonuçlar beklenmemeli ki hayal kýrýklýðý yaþanmasýn benim fikrim bu yönde , umarým yardýmcý olabilmiþimdir
« Son Dzenleme: 30 Ocak 2015 - 15:36:09 Gnderen: oslem » Logged
ERTUÐ
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 31 Ocak 2015 - 13:55:24 »

bu aralar ayda bir boðaz enfeksiyonu geçirmekteyim bu da,  ms'mi tetikler diye bayaðý endiþelendiriyor. hacamatýn grip ve benzeri rahatsýzlýklarý  azaltttýðýný duydum ne kadar doðru onu da bilemiyorum tabiki...ilginiz için teþekkürler....
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #3 : 02 ubat 2015 - 00:18:00 »

Hangi ilacý kullanýyosunuz bilmiyorum ama kullandýðýmýz çoðu ilaç baðýþýklýk sistemini baskýlýyor.Doðal yollarla korunmaya çalýþsanýz gripten.Birde nacizane önerim kaygýlar, gerçekleþme ihtimali kolaylaþtýrabilir ( korktuðunuz olayýn ) .Bir karar verirseniz ve uygularsanýz hacamatý bizi de haberdar edin lütfen
ERTUÐ
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 03 ubat 2015 - 16:46:16 »

Olur haber ederim... ayrýca bende Qenzim10 tabletlerinden kullanýrsam yorgunluðuma bir faydasý olurmu.Avoneks kullanýyorum Özlem haným siz kaç yýldýr bu hastalýkla mücadele ediyorsunuz durumunuz nasýl ?
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #5 : 03 ubat 2015 - 21:56:52 »

Ben ara ara koenzim q10 ve omega 3 tableti  kullanýyorum (omega 3 ü içiyorum çünkü düzenli balýk yiyemiyorum )  ve bu bir enzim desteði ms olmayan kiþilerde kullanýyor.Zararý olmaz fayda görürseniz ne mutlu bize Çok sükür iyiyim  yeni bir atak hiakayem yok.
Halit Özkan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 11

« Yantla #6 : 04 ubat 2015 - 04:14:17 »

dostlar slmlar.maalesef bende ms'liyim.özlem hnm la zaten tanýþýyoruz.ertuð hnm diyeceðim ama çocuðunuzun adýymýþ.ben hacamat yaptýrdým.inanýn çokta faydasýný gördüm.ama kesinlikle uzman birisi nezaretinde olmalý bu.yani iþinin ehli vasýtasýyla olmalý.þunuda söylemekte fayda varki; unutulmamalýki hacamat bir müslümana sünnettir.yani peygamber efendimizin (s.a.v.) rahatsýz olmasa bile düzenli bir þekilde yaptýrdýðý bir þeydir.ama çok önemli olan þuki, bu iþi yapacak olan kiþinin iþinin ehli birisi olmasý.bu arada allahtan hepimize acil þifalar diliyorum
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #7 : 04 ubat 2015 - 14:58:22 »

Merhaba Halit bey hacamat tan sonra ms bakýmýndan gördüðünüz faydalardan bahsederseniz daha aydýnlatýcý olur.Ben hacamatý kötülemedim sadece ms bakýmýndan býr olumlu geri dönüþ duymadým . Maddi yönden Uçuk fiyatlar veren yerlerde var bunlardan sakýnýlmalý
Halit Özkan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #8 : 05 ubat 2015 - 04:13:10 »

özlem hnm slmlar.öncelikle inanýlmaz derecede rahatlama saðlýyor.birde ben sizin kötü birþey söylemediðinizi biliyorum.önceleri benimde inanýlmaz þüphelerim vardý.fiyatta veya olabilecek baþka sýkýntýlarda.ben istanbul maltepedeyim.hacamat yaptýrdýðým yer ümraniyede.inanýn öyle çok fahiþ fiyatlarda istenmiyor.seans baþýna 60 tl filan.zaten tek seans sürüyor.ama faydalarýna gelince psikolojik olarak inanýlmaz rahatlama saðlýyor bu kesin.birde o an nerede sýkýntý varsa ona göre iþlem yapýlýyor. burasý çok önemli.nasýlki ms kiþiye özelse bu iþlem de kiþiye özel oluyor.yani sýkýntý vücudun neresindeyse orayý ilgilendiren yere iþlem yapýlýyor.bu arada yanlýþ anlaþýlmasýn lütfen .ben hayatýmda 2 defa yaptýrdým sadece .yani bu iþte herhangi bir çýkarým yada menfaatim yok.yalnýzca deneyimimi paylaþtým.allah emanet olun
ERTUÐ
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #9 : 05 ubat 2015 - 11:25:07 »

HALÝT BEY MERHABA BENÝMDE ARKADAÞIM YAPTIRDI ÇOK RAHATLADIÐINI VE GRÝP BAÞTA OLMAK ÜZERE DÝÐER RAHATSIZLIKLARININ ÝYÝ OLDUÐUNU VE YÝNE YAPTIRACAÐINI SÖYLEYÝNCE BENDE YAPTIRMAYI DÜÞÜNDÜM...ÝÞÝN EHLÝ DERKEN SERTÝFÝKA MI OLMASI GEREKÝYOR.ALLH HEPÝMÝZÝN YAR VE YARDIMCISI OLSUN...
Halit Özkan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #10 : 06 ubat 2015 - 03:14:44 »

ertuð hnm slmlar .iþin ehli derken özlem hnm aslýnda çok güzel özetledi.bu iþe çare olacaðýný söyleyipte iþin maddi boyutuyla daha fazla ilgilenenler çýkabilir karþýnýza.siz nerdensiniz ? ve gideceðiniz hacamatçýya ilk önce ne kadar para ödeyeceðinizi sorun ilk önce .ama þuda varki maalesef günümüzde ms'e aslýnda týbben çare yok.ama hacamat ý þiddetle öneriyorum ben.sonuçta müslümanýz ve allahýn kullarýna kaldýramayacaðýndan fazlasýný yüklemeyeceðinin bilincindeyiz deðilmi ?siz gönlünüzü rahat ve ferah tutun mevlam kulunu dara düþürmez .allaha emanet olun
MÝRALÝ
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 23

« Yantla #11 : 10 ubat 2015 - 10:30:00 »

Merhaba ben de düzenli olarak yaptýrýyorum,hem fiziksel olarak hem de manevi olarak rahatlama hissediyorum
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

01 ubat 2021 - 03:35:03