___MS Lİ DOSTLAR PAYLAŞIM PLATFORMU
20 Ocak 2022 - 13:22:25 *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunları oynayıp skorlarınızı kaydederek birbirlerinizle tatlı bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardım Oyun Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ÖZLEM HANIM'A  (Okunma Sayısı 9987 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ERTUĞ
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« : 30 Ocak 2015 - 13:08:00 »

Özlem hanım engin bilgilerinize sığınaraktan size soruyorum;ben 35 yaşında bir bayanım (rumuzum oğlumun adı) sorum şu hacamat'ı duymuşsunuzdur yaptırıp yaptırmama konusunda kararsızım sizin bu konuyla ilgili bilginiz var mı?Ms açısından riskli midir?
oslem
Yönetici

Teşekkür Sayısı 6

« Yanıtla #1 : 30 Ocak 2015 - 14:22:33 »

Merhaba, hacamat ı tabiki duydum yaptıran ms li dostlarda oldu.Ama hiç olumlu geri dönüş almadım açıkcası.Riski var mı bilemiyorum , düşünülmesi gereken hem maddi yönü hemde ne yazık ki hiç olumlu geri dönüş duymamış olmamız.Amma illa yaptırmak istiyorum diyorsanız da bu psikolojik olarak bile size iyi gelebilir.Dramatik sonuçlar beklenmemeli ki hayal kırıklığı yaşanmasın benim fikrim bu yönde , umarım yardımcı olabilmişimdir
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2015 - 15:36:09 Gönderen: oslem » Logged
ERTUĞ
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #2 : 31 Ocak 2015 - 13:55:24 »

bu aralar ayda bir boğaz enfeksiyonu geçirmekteyim bu da,  ms'mi tetikler diye bayağı endişelendiriyor. hacamatın grip ve benzeri rahatsızlıkları  azaltttığını duydum ne kadar doğru onu da bilemiyorum tabiki...ilginiz için teşekkürler....
oslem
Yönetici

Teşekkür Sayısı 6

« Yanıtla #3 : 02 Şubat 2015 - 00:18:00 »

Hangi ilacı kullanıyosunuz bilmiyorum ama kullandığımız çoğu ilaç bağışıklık sistemini baskılıyor.Doğal yollarla korunmaya çalışsanız gripten.Birde nacizane önerim kaygılar, gerçekleşme ihtimali kolaylaştırabilir ( korktuğunuz olayın ) .Bir karar verirseniz ve uygularsanız hacamatı bizi de haberdar edin lütfen
ERTUĞ
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #4 : 03 Şubat 2015 - 16:46:16 »

Olur haber ederim... ayrıca bende Qenzim10 tabletlerinden kullanırsam yorgunluğuma bir faydası olurmu.Avoneks kullanıyorum Özlem hanım siz kaç yıldır bu hastalıkla mücadele ediyorsunuz durumunuz nasıl ?
oslem
Yönetici

Teşekkür Sayısı 6

« Yanıtla #5 : 03 Şubat 2015 - 21:56:52 »

Ben ara ara koenzim q10 ve omega 3 tableti  kullanıyorum (omega 3 ü içiyorum çünkü düzenli balık yiyemiyorum )  ve bu bir enzim desteği ms olmayan kişilerde kullanıyor.Zararı olmaz fayda görürseniz ne mutlu bize Çok sükür iyiyim  yeni bir atak hiakayem yok.
Halit Özkan
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #6 : 04 Şubat 2015 - 04:14:17 »

dostlar slmlar.maalesef bende ms'liyim.özlem hnm la zaten tanışıyoruz.ertuğ hnm diyeceğim ama çocuğunuzun adıymış.ben hacamat yaptırdım.inanın çokta faydasını gördüm.ama kesinlikle uzman birisi nezaretinde olmalı bu.yani işinin ehli vasıtasıyla olmalı.şunuda söylemekte fayda varki; unutulmamalıki hacamat bir müslümana sünnettir.yani peygamber efendimizin (s.a.v.) rahatsız olmasa bile düzenli bir şekilde yaptırdığı bir şeydir.ama çok önemli olan şuki, bu işi yapacak olan kişinin işinin ehli birisi olması.bu arada allahtan hepimize acil şifalar diliyorum
oslem
Yönetici

Teşekkür Sayısı 6

« Yanıtla #7 : 04 Şubat 2015 - 14:58:22 »

Merhaba Halit bey hacamat tan sonra ms bakımından gördüğünüz faydalardan bahsederseniz daha aydınlatıcı olur.Ben hacamatı kötülemedim sadece ms bakımından bır olumlu geri dönüş duymadım . Maddi yönden Uçuk fiyatlar veren yerlerde var bunlardan sakınılmalı
Halit Özkan
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #8 : 05 Şubat 2015 - 04:13:10 »

özlem hnm slmlar.öncelikle inanılmaz derecede rahatlama sağlıyor.birde ben sizin kötü birşey söylemediğinizi biliyorum.önceleri benimde inanılmaz şüphelerim vardı.fiyatta veya olabilecek başka sıkıntılarda.ben istanbul maltepedeyim.hacamat yaptırdığım yer ümraniyede.inanın öyle çok fahiş fiyatlarda istenmiyor.seans başına 60 tl filan.zaten tek seans sürüyor.ama faydalarına gelince psikolojik olarak inanılmaz rahatlama sağlıyor bu kesin.birde o an nerede sıkıntı varsa ona göre işlem yapılıyor. burası çok önemli.nasılki ms kişiye özelse bu işlem de kişiye özel oluyor.yani sıkıntı vücudun neresindeyse orayı ilgilendiren yere işlem yapılıyor.bu arada yanlış anlaşılmasın lütfen .ben hayatımda 2 defa yaptırdım sadece .yani bu işte herhangi bir çıkarım yada menfaatim yok.yalnızca deneyimimi paylaştım.allah emanet olun
ERTUĞ
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #9 : 05 Şubat 2015 - 11:25:07 »

HALİT BEY MERHABA BENİMDE ARKADAŞIM YAPTIRDI ÇOK RAHATLADIĞINI VE GRİP BAŞTA OLMAK ÜZERE DİĞER RAHATSIZLIKLARININ İYİ OLDUĞUNU VE YİNE YAPTIRACAĞINI SÖYLEYİNCE BENDE YAPTIRMAYI DÜŞÜNDÜM...İŞİN EHLİ DERKEN SERTİFİKA MI OLMASI GEREKİYOR.ALLH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN...
Halit Özkan
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #10 : 06 Şubat 2015 - 03:14:44 »

ertuğ hnm slmlar .işin ehli derken özlem hnm aslında çok güzel özetledi.bu işe çare olacağını söyleyipte işin maddi boyutuyla daha fazla ilgilenenler çıkabilir karşınıza.siz nerdensiniz ? ve gideceğiniz hacamatçıya ilk önce ne kadar para ödeyeceğinizi sorun ilk önce .ama şuda varki maalesef günümüzde ms'e aslında tıbben çare yok.ama hacamat ı şiddetle öneriyorum ben.sonuçta müslümanız ve allahın kullarına kaldıramayacağından fazlasını yüklemeyeceğinin bilincindeyiz değilmi ?siz gönlünüzü rahat ve ferah tutun mevlam kulunu dara düşürmez .allaha emanet olun
MİRALİ
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #11 : 10 Şubat 2015 - 10:30:00 »

Merhaba ben de düzenli olarak yaptırıyorum,hem fiziksel olarak hem de manevi olarak rahatlama hissediyorum
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Arşiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!

01 Şubat 2021 - 03:35:03