Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Ne anlama geliyor bu terimler
18 Nisan 2024 - 03:24:15 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Ne anlama geliyor bu terimler  (Okunma Says 4950 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Atil
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 32

« : 05 Ocak 2015 - 23:22:00 »

Oncelikle merhaba Sevda hanim size bundan yaklasik 2 ay once bir mail atmistim o zaman yasadigim sikintilarla alakali verdiginiz cevap icin buradan tesekkur etme firsati buldum benden bos alinmasi gerektigini soylemistiniz ama bos alinmadan tedaviye baslandi bana yaklasik bir ay once rrms tanisi kondu fakat yazilan raporda anlamini bilmedigim su terimler var bunlar ne oluyor tam bilmiyorum
" vep sagda uzun saptandi , sol alt proksimalinde silik kuvvetsizlik mevcut sol altta ekstremiteler saga gore hafif canli , bilateral ustte dtrler canli tdy solda endifere sagda fleksor. "
Ve su anda devam eden bi cift gormem var ve son 2 haftadir dizlerimden ayaklarima dogru uzanan bir agri mevcut bunlar normal midir bir hafta sonra tekrar kontrole gidicem o zaman soylemeyi dusunuyorum bu durumlari ve copaxone tedavisi goruyorum su anda. Ve tedaviye baslamadan once basimi one egdigim Zaman vucudumda elektriklenme oluyodu tedaviye basladigimdan beri boyle bir sikinti yasamadim .Vericeginiz cevaplar icin tesekkurler
« Son Dzenleme: 06 Ocak 2015 - 01:46:21 Gnderen: Atil » Logged
Neurologist
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 142

« Yantla #1 : 07 Ocak 2015 - 12:26:32 »

Atil Bey,

VEP MS tanýsýný desteklemek amaçlý yapýlan bir tetkiktir. Diðerleri ise sizi muayene eden hekimin nöroloji muayene bulgularý. Bahsettiðiniz elektriklenme ise MS'de görülebilen Lhermitte bulgusudur. Takip ve tedavinize devam ediniz. Geçmiþ olsun.

Yrd. Doç. Dr. Sevda Sarýkaya
Nöroloji Uzmaný
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

17 Austos 2022 - 18:11:19