Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
slmlar.acaba yeni bir atakmý ????
20 Nisan 2024 - 17:03:05 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: slmlar.acaba yeni bir atakmý ????  (Okunma Says 7539 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Halit Özkan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 11

« : 12 Aralk 2014 - 02:18:03 »

hocam öncelikle slmlar.bende maalesef msliyim.ama inanýn hiç korkmuyorum.elhamdülillah müslümaným.birde þu varki ;yaradan yüce mevlam kuluna taþýyamadýðýnýn fazlasýný vermezmiþ.hocam size sorum þu olacak.özellikle sað tarafýmda çok hafif uyuþmalar oluyor.fazla yürüdüðüm zaman baþ dönmem oluyor.yani çok fazlada etkilemiyor doðrusu.her sýkýntýda mutlaka doktora gitmelimiyim? veya bana göre bu ufak sýkýntýda kortizon almalýmýyým ? yada yanlýþmý düþünüyorum Ney
sercan
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 214

ms.hakkýnda istediðinizi sorabilirsiniz.

« Yantla #1 : 12 Aralk 2014 - 09:47:13 »

mrb kardeþ geçmiþ olsun atak geliyorum diyor sana muhtemelen 1 haftada geçmezse  git nöroloji doktoruna git sana muhtemelen prednol verir.
selamlar

dost vurulunca deðil, unutulunca ölürmüþ. Biz dostlarýmýzý kýr çiçekleri gibi avucumuzda deðil, kurþun yarasý gibi yüreðimizde saklarýz.
imza
<<<sercan>>>
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 12 Aralk 2014 - 17:25:35 »

Yorulunca oluþan sýkýntýlar atak belirtisi olmaz, 24 saati geçen ve artarak devam eden belirtiler anlamlý tecrübelerime dayanarak söyleyebileceðim.Daha saðlýklý bilgiyi Sevda hocam  verecektir
Halit Özkan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #3 : 12 Aralk 2014 - 18:01:27 »

özlem hnm slmlar nasýlsýnýz ? öncelikle belirteyimki yaklaþýk bir aydýr bu sýkýntý devam ediyor.ama artma yok .ve her zamanda sürmüyor.tþkler .allaha emanet olun
Neurologist
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 142

« Yantla #4 : 18 Aralk 2014 - 00:14:10 »

Halit bey,

Her ufak sýkýntýda doktora gitmeye gerek yok. MS hastalarýnda bazen açýklanamayan nedenlerden dolayý kýsa süren bu tür bulgular olabilir. Özlem ' in de dediði gibi, eðer artarak devam ediyorum ve bir günden uzun sürerse hekiminize gidin. Bir ay boyunca arada bir sizi yoklayan bu durumun düzelme periyotlari da olduðu için bana atak gibi görünmedi. Ancak yine de en doðrusunu sizi takip eden hekim bilecektir. Geçmiþ olsun.
Halit Özkan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #5 : 18 Aralk 2014 - 02:14:52 »

deðerli hocam öncelikle cevabýnýz için tþk ederim.benim bu konuda dikkatimi çeken þey ,gündüzleri çok yorulmazsam sýkýntý olmuyor,aklýma bile gelmiyor.en çokta akþamlarý tv karþýsýnda özellikle de dinlenmiþken sýkýntýyý hissedebiliyorum.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

28 Haziran 2019 - 15:15:26