Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

PADMA 28

Sayfa: (1/3) > >>

ugurcengiz:

BEN BU HASTALIK YÜZÜNDEN PROF,OLMAYA AZ KALDI  ;D
SON ARAÞTIRMAMDA PADMA 28 Ý BULDUM.ÝSVÝÇRE ÜRETÝLEN BÝTKÝSEL ÝLAÇ,
BU KONUDA BÝLGÝSÝ,ÝLGÝSÝ,DUYAN VARSA YAZMALARINI RÝCA EDÝYORUM.

oslem:

Ýlaç neye iyi geliyor peki ?

ugurcengiz:

Padma 28

Uygulamalar: PADMA 28 kapsül Tibet týbbý ilaçlarýn kanýtlanmýþ bir tarifi takip Ýsviçre'de üretilen bir üründür.  Bunlar bacaklarda ve kollarda karýncalanma, karýncalanma, aðýrlýk ve gerginlik, ellerde ve ayaklarda kas kramplarý uyuþukluk gibi belirtiler ile dolaþým bozukluðu için kullanýlmaktadýr.

BU ÞEKÝLDE YAZIYOR,GENÝÞ BÝLGÝYÝ  ÝNTERNETTEN BAKABÝLÝRSÝNÝZ

oslem:

Doktora danýþtýnmý Türkiye de böyle duyup ilaç alýnmaz ki , ne kadar býtkýselde olsa ýlac netýcede

ugurcengiz:

YOO,,HENÜZ DANIÞMADIM.TÜRKÝYEDE DOKTORLAR BÝTKÝSELE KARÞILAR,BEN DAHA ÖNCE FARKLI KONULAR ÝÇÝN KONUÞTUM AMA ADAMLAR BÝTKÝSELE KARÞI,BEN ÞU AN ARAÞTIRMADAYM HENÜZ,ÝSVÝÇRELÝ KLÝNÝK DR MAÝL YOLLADIM,BU KONU HAKKINDA BÝLGÝ VERMESÝ ÝÇÝN.ALMANYADA AKRABAM BU KONUDA UZMAN DR LA GÖRÜÞECEK,SONRASINDA KULLANMAYI DÜÞÜNÜYORUM,
BENÝM MS ÝM BÝRÝNCÝL TÝP ÝLERLEYÝCÝ BANA BÝR YILDIR HERHANGÝ BÝR ÝLAÇ UYGULANMIYOR,NEREYE KADAR SÜRECEK BU

Sayfa: (1/3) > >>