Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
ms miyim
20 Nisan 2024 - 12:02:58 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: ms miyim  (Okunma Says 4543 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
firdevs
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 20

« : 19 Mays 2014 - 13:59:39 »

2012 seneseinde ilk atagimi sol gozumden gecirdim 5 gunluk prednol ilacini kullandiktan sonra gecti ve gozum bi zaman hafif buguluydu sonrasinda oda gecti gecen hafta cumartesi gunu 2. Atagimi sag gozumden gecirdim ilacli mr cekildi ve doktor aktif plagimin olmadigi kontrastlanmanin olmadigi sadece plaklarda artis oldugunu soledi su anda 6 tane plagim var ve en buyugunun 5 mm capinda oldugunu ogrendim doktor bana dediki omur boyu tedavi baslancak sana dedi bu hastalilta hic aktif plak olmadan yasanabilir mi hep bole hafif gecer mi hastaligim birde prof. Dr. Rana karabudak tan randevu aldim ve ona gorunucem  birde aktif plak olmadanda atak geçirme ihtimali varmý aktif plak olursa iyileþmek daha mý zor olur
« Son Dzenleme: 22 Mays 2014 - 18:44:29 Gnderen: firdevs » Logged
Neurologist
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 142

« Yantla #1 : 06 Haziran 2014 - 12:58:23 »

Sevgili Firdevs,

Aktif plak sadece ataðýn akut evresinde olur. Sonrasýnda atak sizde araz býraksa da aktif plak görünmez. Bu nedenle size taný konmasý için mutlaka aktif plak olmak zorunda diye bir kural yok. Rana Haným iyi bir seçim, size tatmin edici yanýtlar verecektir.

Geçmiþ olsun.

Yrd. Doç. Dr. Sevda Sarýkaya
Nöroloji Uzmaný
www.sevdasarikaya.com
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

10 Eyll 2021 - 03:59:49