Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
bana yardýmcý olurmusunuz
19 Nisan 2024 - 01:35:31 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: bana yardýmcý olurmusunuz  (Okunma Says 6120 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
nuray
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 22

« : 09 Mays 2014 - 16:43:43 »

mrb ismim nuray benim hikayem 4 ay önce þiddetli baþ agrýsýyla baþladý baþ dönmesi mide bulantýsý sol bacagýmda güc kaybý cif görme bulanýk görme yorgunluk merak ettigim  agrý oluyormu benim cok agrýlarým var kolarýmda sýrtýmda ve bel ve bacaklarýmda fazla yürüyemiyorum paytak paytak yürüyorum  devamlý uyumak istiyorum hastanede yattým kortizon ilaclarý verdiler   belimden sývý alýnacakmýþ emes ataklarý gecirdigimi söylediler belirtigim gibi cok agrýlarým var emes agrý yaparmý
Neurologist
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 142

« Yantla #1 : 10 Mays 2014 - 10:36:28 »

MS'de aðrý primer belirti olmamakla birlikte görülebilen bir yan semptomdur. Bazen gerçekten ýzdýrap verici hale gelebilir. Egzersiz ve fizyoterapi aðrýlara iyi gelebilir. Eðer baþa çýkamazsanýz bu durumu hekiminizle görüþmelisiniz. Geçmiþ olsun.

Yrd. Doç. Dr. Sevda Sarýkaya
Nöroloji Uzmaný
nuray
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 22

« Yantla #2 : 25 Ekim 2014 - 20:05:44 »

hocam emar sonucum periventriküler beyaz cevherde t2 agýrlýklý serilerde milimetrelik boyutta intensite artým alanlarý izlenmekte olup görünümler periventriküler hipoksit iskemik degiþiklikler yönünden anlamlýdýr dr bir acýklamada bulunmadý beni aydýnlatýrsanýz sevinir  þimdiden teþekkürler
Neurologist
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 142

« Yantla #3 : 26 Ekim 2014 - 17:58:40 »

Bu raporda yazan, görünen yapýlarýn MS plaðý olmadýðý yönünde. Ancak raporda yazan ile sizi deðerlendiren hekimin görüþü ayný olmayabilir. Sonuçta bizler tanýyý koyarken sadece MR'a göre yapmýyoruz bunu. Doktorunuzdan mutlaka açýklama isteyiniz. Geçmiþ olsun.

Yrd. Doç. Dr. Sevda Sarýkaya
Nöroloji Uzmaný
www.sevdasarikaya.com
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

01 ubat 2021 - 13:34:51