Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Çörek otu yaðý
Çörek otu yaðý
(1/1)
Fato$:
"Ölüm dýþýnda hiçbir hastalýk yoktur ki, çörek otunda onun için bir deva bulunmasýn." [Buhârî, Týbb 7; Müslim, Selam 89, (2215); Tirmizî, Týbb 5, (2042), 22, (2071)]

Ben 1 yildir  günde 3 defa düzenli olarak cörek otu yagi aliyorum, Sabah, ögle ve  aksam ,yemeklerden yarim Saat önce 1 cay kasigi...Cok memnunum. Yan etkisi yok,zarar verecek korkusu yok. Televizyonlarda da cok izledim,reklamini yaparken MS hastalarina cok iyi geldigini söylüyorlardi..ALLAH dert verdiyse dermanini da verirmis. 17 yildir MS'im ama igne lac kullanmiyorum ve saglikliyim cok sükür. Boynumu fazla sarsmamaya dikkat ediyorum,kimyasallardan uzak duruyorum ve 1 yildir da cörek otu yagi kullaniyorum, kendimi eskidinden cok daha iyi ve saglikli hissediyorum...Ölene Kadar da kullanacagim galiba   :) Cörek otu yaginin Organik yag,yani dogal  olmasina dikat edin sadece.
hasann:
8
oslem:
 En aklý baþýnda yazýlar yazan kiþi görürmü bilmiyorum ama bu sorulara kesin cvplar vermek zor olsa gerek herkesin vucudu kendine özeldir.
hasann:
sadece yazdýklarý benimle biraz örtüþttü ondan aklý baþýnda dedim sanýrým.hani bana aktaracaðý biþiler olabilir o açýdan yazdým öyle. garip hastalýk herkese ayrý muamelesi var. sen zaten tecrübelisin fazlasýyla bu hastalýkla ilgili herkesede yardýmcý olmaya çalýþýyorsun burda gördüðüm kadarýyla. Allah herkesin yardýmcýsý olsun. bu þerden bir fayda çýkarmak lazým.
oslem:
 Aynen öyle hepimiz hayýrlý durumlar bekliyoruz
Navigasyon