Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
MS :(
29 Nisan 2024 - 12:55:35 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: MS :(  (Okunma Says 7553 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
@LB@TRoS
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« : 17 Nisan 2007 - 18:29:52 »

2 yýl önce taný konuldu keþke dr ile görüþmeyesdim ve haberdar olmasaydým. þimdi her bir aðrýda sýzýda acaba demekten býktým
mergul
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 38

« Yantla #1 : 17 Nisan 2007 - 18:36:09 »

merhaba @LB@TRoS hikayeni fazla kýsa tutmuþsun. þuan belli bir ilaç kullanýyormusun?
weya 2 yýl içersinde seni hastaneye götüren sebepler oldumu ?

Rabbim hepimizin içine geniþ iman ve tevekkül etmemiz için sabýr wersin. inþaAllah bu sýkýntýlarýmýza gögüs gelme güzelliðini rabbim içimize werir.

ms'le de yaþanýr
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #2 : 10 Haziran 2007 - 18:50:15 »

sLm  @LB@TRoS ... Bu kadar karamsar olma burda hepimizin þikayeti ayný ama hepimizin ortak noktasý hayattan beklentilerimiz ve hiçbirimizde karamsarlýk yok bu hastalýkla barýþýk yaþamalýyýz yoksa o galip geliyor. tavsiyem ilk olarak Ms le barýþman
                            Acil þifalar diliyorum ...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

02 Austos 2020 - 18:14:39