Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
NE OLACAK
18 Nisan 2024 - 15:36:35 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: NE OLACAK  (Okunma Says 6746 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ugurcengiz
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 61

MEZARA KADAR

« : 21 Aralk 2012 - 18:20:58 »

MERHABA
6 YIL BÝTTÝ MS BERABERLÝÐÝMDE,ÞU AN YÜRÜMEKTE VE AYAKTA DURMAKTA CÝDDÝ ANLAMLI SORUN YAÞIYORUM.ÝMURAN KULLANICISIYIM,GÜNDE 50 mgr.1,5 YILDAN BERÝ KULLANIYORUM.SOL ELÝM ARTIKÝÞLEVSÝZ HALE GELDÝ,
DAHA NEREYE KADAR BÖYLE DEVAM EDECEK,
YAPILACAK BÝRÞEY VARSA LUTFEN YOL GÖSTERÝRMÝSÝNÝZ

SU MÝSALÝ AKAR HAYAT
Neurologist
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 142

« Yantla #1 : 04 Ocak 2013 - 10:45:11 »

Uður Bey,

Düzenli takiplerinizi yapan hekiminizle bu durumlarý ayrýntýlý konuþmalýsýnýz. Sizi en baþýndan beri bilen hekimin yorumlarý daha fazla önem arz eder. Çünkü her MS hastasýnda hastalýk farklý seyirler gösterebilir. Ancak ümitsiz ve demoralize olmanýz hastalýðýnýzý da kötü etkileyecektir. Anlattýðýnýz hýzlý bir seyir. Lütfen hekiminizle endiþelerinizi ve sorularýnýzý ayrýntýlý olarak paylaþýn.
ugurcengiz
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 61

MEZARA KADAR

« Yantla #2 : 10 Ocak 2013 - 18:36:26 »

BEN O SÝZÝN SÖYLEDÝKLERÝNÝZÝ KONUÞTUM,ANLATTIM,AMA BANA 1,5 YILDAN BU ZAMANAHÝÇBÝR FAYDASINI GÖRMEDEN  KULLANDIÐIM ZARARINI BÝLE BÝLE DOKTORUM KULLAN DEDÝÐÝ ÝÇÝN KULLANDIÐIM ÝMURAN'a DEVAM DEMESÝ BENÝ BU SORUYU SORMAK ZORUNDA BIRAKTI.
          TÜRK TIBBI BU KADAR A C Ý Z M Ý  - ÇARESÝZMÝ.
MORALÝMÝ ASLA BOZMAM.AMA ÜZÜCÜ YANI ARTIK BU HEKÝMLER ÝÇÝN FARKLI ÞEYLER DÜÞÜNMEK OLUYOR...

SU MÝSALÝ AKAR HAYAT
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

11 Ekim 2018 - 10:46:25