Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
yorgunluk
___MS Lİ DOSTLAR PAYLAŞIM PLATFORMU
29 Mart 2024 - 11:00:49 *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardım Oyun Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: yorgunluk  (Okunma Sayısı 7021 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
zeyneppp
Ãœye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« : 14 Kasım 2012 - 16:40:55 »

saglikli guzel gunler diliyorum yaradandan size.yorgunum surekli ve sarhos gibi yuruyusum.ne onerirsiniz yorgunluk icin ve denge problemi icin?
Neurologist
Ãlgili Ãœye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yanıtla #1 : 19 Kasım 2012 - 22:33:56 »

Oncelikle gecikmis yanitim icin kusura bakmayin. Son gunlerde programim cok yogun oldugu icin ancak yazabilmeye firsat buldum.

Sizlerin de bildigi gibi MSde yorgunluk oldukca fazla gorulebilen bir durumdur. Bunun nedeni net olarak anlasilamamis olsa da, altinda yatan etkenlerin coklu oldugu dusunulur. Ornegin yorgunlugunuzun nedeni depresyon olabilir. Bu durumda antidepresanlardan fayda gorebilirsiniz. Ya da hayat ici duzenlemeniz hastaliginiza uygun olmayabilir (uyku saatleri duzensizligi, fazla sicakta kalma, yorucu aktivitelerin fazlaligi). Bunlarin disinda MSin kendisi bilinmeyen sebeplerden yorgunluga neden olabilir. Bu durumda yorucu olmayan hafif egzersizlerin, meditasyon, yoga gibi yontemlerin faydali oldugu bildirilmistir. Denge problemleri icin de denge egzersizleri bulunmaktadir. Bu durumu sizi takip eden doktorunuzla paylasmanizi oneririm. Umarim anlattiklarim yol gosterici olmustur.

Sevgi ile
zeyneppp
Ãœye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yanıtla #2 : 25 Aralık 2012 - 23:02:46 »

tesekkur ederim de su denge egzersizi dediginiz sey nasil olacak bu nedir yani?
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Arşiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!

01 Mayıs 2018 - 14:21:35