Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Baþ aðrýsý
23 Nisan 2024 - 09:38:48 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Baþ aðrýsý  (Okunma Says 7552 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
denizce34
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 37

« : 07 Kasm 2012 - 00:46:11 »

Hocam merhaba.yaklaþýk 1 haftadýr ara ara baþýmýn sað yan tarafýna aðrý girip çýkýyor.Bu sürekli deðil gün içinde ara ara oluyor.Ms böyle bir aðrý yapar mý ya da bu bir atak sebebi midir ne yapmalýyým?
Þimdiden teþekkür ederim.
Neurologist
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 142

« Yantla #1 : 07 Kasm 2012 - 11:33:31 »

Merhabalar,

MS hataliginda bazi bas agrisi tipleri normal populasyona oranla daha yuksek gorulurler. Ancak tek basina bas agrisinin atak gostergesi olmasi beklenen bir durum degildir. Bu durumda MSle ilgili, atak vs gibi endiseleneceginiz bir durum yok gibi gorunmekte. Eger agrilar devam ederse alt tipinin ayirici tanisi ve gerekirse tedavisi icin norologunuza gitmekte yarar var.

Sevgi ile kalin!

Dr Sevda Sarikaya
denizce34
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 37

« Yantla #2 : 09 Kasm 2012 - 01:08:08 »

Ýlginiz için teþekkür ederim hocam.Aðrým geçmeyince bugün de doktoruma gittim sordum nevralji olmuþsun dedi bana.Sanýrým sinirlerde olan bir aðrýymýþ.ve sinirlerde oluþan hasarlardan dolayý olabiliyormuþ.Bana bir hft boyunca aðrý kesici kullanmamý önerdi atakla ilgisinin olmadýðýný söyledi sizin gibi.

Tekrar teþekkür eder,çalýþmalarýnýzda baþarýlar dilerim.

Neurologist
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 142

« Yantla #3 : 09 Kasm 2012 - 15:48:15 »

Gecmis olsun Denizce!
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

07 Ekim 2018 - 15:36:39