Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Sorularýnýz için...
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
28 Mart 2024 - 21:51:45 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Sorularýnýz için...  (Okunma Says 27896 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« : 29 Ekim 2012 - 22:51:00 »

Arkadaþlar Uzm.Dr.Sevda SARIKAYA sorularýmýzý yanýtlýyor.Her sorunuz için ayrý konu açarsanýz daha anlaþýlýr olacaktýr...
gzmege
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 8

« Yantla #1 : 25 Eyll 2013 - 16:01:50 »

arkadaslar ben yený katýldým ama kullanmayý býlmýyorum yardýmcý olurmusunuzzz yený doðum yaptýmm çokk korkuyorummm
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 25 Eyll 2013 - 16:18:56 »

Kulanmayý býlmýyorum derken forum ýcýnmý soyluyosun.Býzýmle hýkayenýzý paylasýn bolumune kendýný ms hýkayený yazabýlýrsýn böylece sýtedeký dostlar sený daha kolay tanýr.Yený konu acmak ýcýn ýstedýgýn bolume týklayýp ýcýne gýrdýkten sonra sag ustteký yený konu yazan yere yazabýlýrsýn.
 Doktorumuza sorularýnýz bolumu, sorunlarýnýz paylasýmlarýnýz bolumu zaten baslýklarýndan anladýgýn gýbý.Ýstedýgýn bolume gýrýp yený konu acýp yazman yeterli..

Buarada korkma lutfen Allah bagýslasýn bebeðini insallah sorunsuz sekýlde gecýrýceksýn gunlerýný ký zaten doktor takýbýndesýndýr.Iyý dusun ýyý olsun lutfen
gzmege
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 8

« Yantla #3 : 25 Eyll 2013 - 16:30:24 »

evet  yený uye olduðum için bilmiyorum böyle bý durumda ýnsan derdýný herkese anlatamýyor çeken bilir denýrya çook doðru 1.5 yýl önce basladý uyuþmalarým kortýzon tedavýsý uygulandý kontrol altýndaydým doktor hemen hamýle kalma takýp edelým ilaç baþlayabýlýrýz dedý ama hamýle kaldým bebeðim þu an 2 aylýk ve bebeðimdede sorunlar var cok stresliyim hem kendým hem onun içinn...
nev
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 33

« Yantla #4 : 17 Haziran 2014 - 16:40:10 »

ben ms hastasýyým hiç ataklarým olmadý gözle görülen ama elde bazen uðuþukluk hissi oluyo ve doktorum ventolin iðne verdi kullanýyorum 1 gün arayla ilk baþlarda canýmý hiç yakmýyodu þimdi çok yakýyo ve benim baþým çok kaþýnýyo nedir acaba sýcaða dayanamýyorum ve korkularým var bacaklarýmýn baðý çözülüyor gibi oluyo bu bi sakatlýk yada ileride olabilirlikmidir
nev
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 33

« Yantla #5 : 18 Haziran 2014 - 12:20:03 »

iðne beteferon yanlýþ iðne adý yazmýþým bide çok unutkanlýk baþladý
odexis
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 105

« Yantla #6 : 19 Haziran 2014 - 18:06:06 »

lütfen yazarmýsýnýz unutkanlýk varmý sizlerde de  arkadaþlar ?
opera
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« Yantla #7 : 04 Nisan 2015 - 18:29:28 »

Merhabalar.... 20 yýllýk ms hastasýyým yaklaþýk 2 ayönce baþlayansol bacakta beynimden gelen þimþek çakmasý ile uyuþma ama güç kaybý minimal bütün iþlerimi yapabiliyordum 1 ay 20 gün önce 3 gün pals aldým daha sonra 15 gün içinde farklý uyuþma lar baþladý.doktorumayda 1 gün pals dedi anca son 2 yýl benim kortizona allerjim baþladý. Alýrken zorlanýyorum ...doktorda vazgeçti yanýz birgün iyi gibi birgün kötü bas da bir dengesizlik her andeðil gelip gidiyor..... ama bu arada denge testlerim normal güç testler normal...... uyuþma geziyor vücutta ..... bunlar düzelirmi nekadar sürede acaba ataksýz ms mi oldu..... 20 yýda 11 atak2 si harichep görme ve uyuþmalarla ...... Teþekkürler. ....
Yakup
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #8 : 19 Eyll 2015 - 21:22:23 »

Arkadaþlar herkese merhabalar öncelikle. Ben 2 yýl önve el uyuþmasý ve ayak uyuþmasýyla doktora gittim. Doktor servikal mr'da demiyelizen plak var ancak beyindeki plaklarýn yeri ve küçük olmasý sebebiyle direk ms diyemiyorum dedi. O dönem kortizon verdiler 1 hafta uyuþukluklar geçti. Aradan 2 yýl geçti  askerlikten muaf almaya gittim. Ancak doktor kortizon almam gerektiðini söyledi. Sað ayaðýmda çok az bi güçsüzlük vardý. Denge kayýplarý, aþýrý yorgunluk filan olsada aha ben atak geçirdim diyecek bir þey yaþamadým 2 yýldýr. Sizce benim durumum nedir? Benle ayný durumda olan varmý çok teþekkürler þimdiden. Ha bir de ben kortizon aldým 5 gün þimdi eskisinden daha kötüyüm yarým saat yütüyünce ayaklarýmý kaldýramayacak kývama geliyorum. Bu geçermi sizce?
muslum_eren
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« Yantla #9 : 01 Aralk 2015 - 11:12:50 »

MS LÝ OLUP ORUÇ TUTUN VARMI VEYA ORUÇ TUTULURMU
sercan
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 214

ms.hakkýnda istediðinizi sorabilirsiniz.

« Yantla #10 : 08 Aralk 2015 - 12:16:16 »

ben þahsen yýllardýr tutuyorum sýkýntý yok bende iyiyim ama

dost vurulunca deðil, unutulunca ölürmüþ. Biz dostlarýmýzý kýr çiçekleri gibi avucumuzda deðil, kurþun yarasý gibi yüreðimizde saklarýz.
imza
<<<sercan>>>
birdwatcher
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #11 : 08 Haziran 2017 - 10:53:30 »

gulenya kullanirken hamile kalan var mi
Meryyy
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #12 : 23 Eyll 2017 - 02:08:03 »

Merhaba ben 9 yýldýr ms hastasýyým.devlet hastanesinde temizlik iþçisiyim.elimde ve ayaðýmda olan sorundan dolayý zorlandýðýmý iþyerimde bi türlü anlatamýyorum.14 yýldýr bu Ýþyerinde yim. Çalýþsam sýkýntým çok oluyo.çýksam senelerimi verdim tazminatýmý alamam. Napýcamý þaþýrdým.lütfen bi akýl verin
burcyburcy
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #13 : 23 Eyll 2017 - 19:17:43 »

Merhaba. 4 yasýndaki oðlumun beyin mr ýnda bir plak olduðu önemli olmadýðý söylendi. Cocuk noroloji bolumune götüreceðim. 2 yasýndayken düþmüþtü kafasýndan darbe almýstý ayrýca.. Ne olabiilir bu plak düþmeden kaynaklý bir iz olabilirmi..
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

09 Mays 2023 - 01:56:27