Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Sorularýnýz için...

Sorularýnýz için...

(1/3) > >>

oslem:

Arkadaþlar Uzm.Dr.Sevda SARIKAYA sorularýmýzý yanýtlýyor.Her sorunuz için ayrý konu açarsanýz daha anlaþýlýr olacaktýr...

gzmege:
arkadaslar ben yený katýldým ama kullanmayý býlmýyorum yardýmcý olurmusunuzzz yený doðum yaptýmm çokk korkuyorummm

oslem:
 Kulanmayý býlmýyorum derken forum ýcýnmý soyluyosun.Býzýmle hýkayenýzý paylasýn bolumune kendýný ms hýkayený yazabýlýrsýn böylece sýtedeký dostlar sený daha kolay tanýr.Yený konu acmak ýcýn ýstedýgýn bolume týklayýp ýcýne gýrdýkten sonra sag ustteký yený konu yazan yere yazabýlýrsýn.
 Doktorumuza sorularýnýz bolumu, sorunlarýnýz paylasýmlarýnýz bolumu zaten baslýklarýndan anladýgýn gýbý.Ýstedýgýn bolume gýrýp yený konu acýp yazman yeterli..

Buarada korkma lutfen Allah bagýslasýn bebeðini insallah sorunsuz sekýlde gecýrýceksýn gunlerýný ký zaten doktor takýbýndesýndýr.Iyý dusun ýyý olsun lutfen

gzmege:
evet  yený uye olduðum için bilmiyorum böyle bý durumda ýnsan derdýný herkese anlatamýyor çeken bilir denýrya çook doðru 1.5 yýl önce basladý uyuþmalarým kortýzon tedavýsý uygulandý kontrol altýndaydým doktor hemen hamýle kalma takýp edelým ilaç baþlayabýlýrýz dedý ama hamýle kaldým bebeðim þu an 2 aylýk ve bebeðimdede sorunlar var cok stresliyim hem kendým hem onun içinn...

nev:
ben ms hastasýyým hiç ataklarým olmadý gözle görülen ama elde bazen uðuþukluk hissi oluyo ve doktorum ventolin iðne verdi kullanýyorum 1 gün arayla ilk baþlarda canýmý hiç yakmýyodu þimdi çok yakýyo ve benim baþým çok kaþýnýyo nedir acaba sýcaða dayanamýyorum ve korkularým var bacaklarýmýn baðý çözülüyor gibi oluyo bu bi sakatlýk yada ileride olabilirlikmidir

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa