Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
ÝSTEKLERÝNÝZ ÖNEMLÝ
27 Nisan 2024 - 17:31:18 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: ÝSTEKLERÝNÝZ ÖNEMLÝ  (Okunma Says 5646 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« : 13 Nisan 2011 - 15:28:13 »

Merhaba Arkadaþlar,

MAYIS ayýnýn son haftasýnda yapýlacak olan ms hasta okulu toplantýsýnda nelerden bahsedilsin istersiniz, merak ettikleriniz?  Ms uzmaný doktorlarýmýzýn hangi konulardan bahsetmelerini istersiniz? Merak ettiðiniz mutlaka duymak istiyoruz dedikleriniz ?

Hasta okulu nun programý için fikirleriniz istekleriniz önemli,  bu anket sonuçlarýna göre sekillenecek...

yilmaz
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 159

« Yantla #1 : 14 Nisan 2011 - 15:34:15 »

MS gerecekten sinirsel bir hastalikmidir yoksa  bazilarinin iddaa ettigi gibi sadece beyin bölgesindeki birtakim kapali damarlarinacilasi yeteli olmaktadir(CCSVI de oldugu gibi).Artik neye inanacagimiza sasirdik yani,bunca senedir hep baska seylerlemi oyalaniyorduk yoksa.
Doktorlar aciklasa yani bizde ne oldugumuzu bilsek?Ney
ka_sus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2103

« Yantla #2 : 15 Nisan 2011 - 17:55:12 »

katýlýyom sana yýlmaz abi. Kanal D deki doktorum programýnýn ms üzerindee yaptýðý konuþmada ise
bu msin varlýðý doðuþtandýr dedi valla bende baya þaþýrdým artýk neye inaacaðýma

Derdi veren, dermanýný da vermiþtir.
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #3 : 23 Nisan 2011 - 18:19:41 »

Çapadaki hasta toplantýsýnda özellikle MS tedavisindeki son geliþmeler,CCVS (serebrospinal venöz yetmezlik) ve MS'in tedavisinde uygulanan angioplasti yöntemi,uygulamanýn yapýlýþý ve sonuçlarý,yeni çýkan oral hap (Gilenya),ampyra
Türkiye'deki kullaným þekilleri hakkýnda bilgi verilmesini,konuþulmasýný isterim.Teþekkürler...
yaþasýn
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 82

« Yantla #4 : 23 Nisan 2011 - 19:06:03 »

HERKESE MERHABA!
Siteye bu gün üye oldum.11yýldýr hafif ilerleyen hiç atak geçirmemiþ bir  ms liyim.Aralýk ayýnda bir atak geçirip 6 gün kortizon aldým þu anda REBÝF kullanýyorum.Bilmiyorum bu yazdýklarýmýn yeri burasýmý? Fakat ben  þu an herþeyi merak ediyorum.
Beden eðitimi öðretmeniyim ve kendimi bildiðimden beri çok yoðun spor yaparým.Çocukluðumda 3 yýl maraton koþtum.Cimnastik yaptým, tek ayaðýmýn üzerinde yüksek zorlukda denge hareketleri yapardým!!!!!Spor  yapma miktarým ve þekli þu andan sonra ne olmalý?Çünkü eskisi gibi yüksek eforlu aktiviteler baþ dönmemi ve denge hissimi olumsuz etkiliyor.
Her ms liye zinde bir gün dilerim.
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #5 : 30 Nisan 2011 - 11:48:05 »

MS hasta okulundaki konular þekillenmeye baþlamýþtýr sanýrým.Sevindirici haberler alýrýz inþallah...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

01 Ocak 2017 - 18:53:56