Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
deniyoruz
01 Mays 2024 - 19:18:18 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: deniyoruz  (Okunma Says 5874 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
efrayim
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 4

« : 08 Aralk 2010 - 14:12:59 »

Tesedüfen,bir ottan reçel veya pekmez görünümlü sývý bir gýda yaptým.3 aydýr eþim ve ben kullanýyoruz.'Bugün bir iþ yapmadým ama çok yorgunum' sözünü sýk sýk kullanan eþim,bu tatlýyý yedikten sonra bu sözünü kullanmaz oldu.Ayrýca,bulaþýk yýkadýktan sonra yorulan eþim,þimdilerde hem bulaþýk,hem yemek  hem ev iþi,hem de ütü yapar oldu.
     Sabah, akþam 1 -2 yemek kaþýðý ,bir su bardaðý süte karýþtýrmak suretiyle veya karýþtýrmaksýzýn tüketmektedir.Aç veya tok almakta, genellikle tok karnýna kullanmaktadýr.
     Uzun zamandýr kopakson kullanmaktayýz.Acaba kopaksonun etkisimi,veya kopaksonla beraber bu tatlýnýn etkisimi,sadece bu tatlýnýn etkisimi bilemiyorum, ama gözlemlerim çok çok olumlumlu. efrayim58@mynet.com mail adresim.
« Son Dzenleme: 08 Aralk 2010 - 14:20:43 Gnderen: efrayim » Logged
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 08 Aralk 2010 - 15:52:09 »

Umarým guzel sonuclar olur.Ama maýl adresý vermek yerýne burda býzýmle paylassanýz bu tarýfý hepýmýz faydalansak
efrayim
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 08 Aralk 2010 - 16:26:14 »

Sayýn Oslem,
      Ýlginize teþekkür ederim.
      Tarif etmem çok zor.Bildiðiniz gibi otlar birbirine çok benziyor.Hata yapmaktan çekindiðim için mail adresi verdim,Daha detaylý konuþalým diye...
      Sevgi ile,
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #3 : 08 Aralk 2010 - 18:22:24 »

Anladým ma bende burda payalsýrsanýz daha cok arkadasa faydalý olucagýný dusundum sorularýný yýne sorarlar .TABIKI ÖZEN GEREKLI ...
efrayim
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 08 Aralk 2010 - 20:49:25 »

Sevgili oslem,
      Dediðim gibi'5 kuruþluk iþ 50 liralýk zarar'dan çekiniyorum.Konuþup zaman kaybedeceðimize,uygulmaya geçmek daha akýllýca.Ayrýca,yaptýðým bu ürünün mutlak faydasýný iddia etmiyorum, sadece gözlemlerimi aktarýyorum.Eþim ile beraber ben de yiyorum.Ben de çok memnunum.
      Sevgi ile,
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

03 Eyll 2021 - 23:53:44