Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
YORGUNLUKTA....

YORGUNLUKTA....

(1/3) > >>

oslem:

Arkadaþlar , özellikle bu mevsim geçiþlerinde ve kendinizi yorgun hissettiðinizde yediðiniz , içtiðiniz yada ek takviye olarak kullandýðýnýz besin yada besin destekleri varmý ? Ne þekilde kullanýyorsunuz varsa ?

Ben coenzim Q10 kullanýyorum günde 100-200 mg,omega 3 ile birlikte  memnunum da

dilekduygu:

öncelikle dünya ms günün kutlu olsun özlemcim buda kutlanýrmý bilmem ama ayný zamanda lanet olsun demekte içimden geliyor malesef hem dua hem beddua gibi oldu:))bende b12 vitamini kullanýyorum bal içine zencefil zerdeçal ve balýk yaðý kapsülü þimdilik modiodalý çok gerekli olmadýkça almýyorum iþ yogunluðun a göre

aysn.dvn:

Ben de hergün benexol B12 vitamini içiyorum ve sabahlarý 1 çay kaþýðý arý sütü polen bal karýþýmý yiyorum.
Mevsim geçiþlerinde de B12 vitaminini dodex olarak iðne þeklinde yaptýrýyorum.Saðlýk ve sevgiyle kalýn
daima...

@lew:
Dodex iðne dýþýnda kullandýðým bir þey yok dr vermediði için baþka bir þey kullanmýyorum buda iyi mi kötümü onuda bilmiyorum..Annem ardýç yaðý aldý o da  araþtýrmýþ ms hastalarýna çok iyi geliyormu ama henüz kullanmaya baþlamadým bile :(

yaþasýn:
BU mesajýn üzerinden bayaðý geçmiþ ama:Özlem'e  sormak istiyorum, bende Q10 ve omega 3 içiyorum(gnc) yeni sayýlýr.Doktoruna sordunmu?Ýðne olduðun günlerde içiyormusun?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa