Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Prof.Dr.Ýbrahim Saraçoðlu'ndan ...
20 Nisan 2024 - 09:49:43 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Prof.Dr.Ýbrahim Saraçoðlu'ndan ...  (Okunma Says 18586 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« : 09 Aralk 2009 - 17:34:58 »

Arkadaþlar hastanedeyken bol bol tv izledim ve bir programda Prof.Dr.Ýbrahim Saraçoðlu nun MS hastalarý için yeni bir reçete verdiðini duydum.

Kýrkkilit bitkisi .15 gün çayýný içerlerse kendilerinde olumlu geliþmeleri hissedicekler dedi.5 dk kaynatýp süzüp her gün bir bardak içmeliler dedi.MS aðrýlarý için çok iyi gelicek dedi.

Hatta kolunda uyuþma olanlar çayýný içtikten sonra bu çayla kollarýna  masaj yaparlarsa geliþmeleri görecekler dedi.Yararý olurmu denemeden bilmek zor ama zararý olmaz diye düþündüm ve sizlerle paylaþmak istedim...
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #1 : 10 Aralk 2009 - 17:40:10 »

özlemcim bende onu dinler dinlemez daha o gün aldým.boyun aðrýlarým için.bi defa kullandým daha ben biraz tembel olduðum için:)) ama ilk kullandýðýmda boynumda sýcaklýk oldu bikaç defa kullanmak lazým belkide.bu boyun aðrýsý çok kötü çok çaresini bulamadým.

@lew
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 23

« Yantla #2 : 12 Haziran 2010 - 20:07:09 »

insan hangi birini deneyeceðini þaþýrýyor çoüu zaman.Gerçekten iþe yarayan nedir hangisidir acaba..BÝrde ben de bir huy var bi kaç defa yapýyorum sonra temmebilik yapýyorum ve devamý gelmiyor..bunu deneyeceðim umarým devamýný getirebilirim..
volkansayic
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 24

zararýn neresinden dönersen kardýr =)

« Yantla #3 : 01 Temmuz 2010 - 01:15:09 »

bu otlarýn hepsinin bi karýþýmýný yapýp içine de anadolu buðdayý koyup kaynatýp içsem daha yararlý olur mu Kahkaha
canan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 4377

« Yantla #4 : 01 Temmuz 2010 - 18:09:53 »

volki kendini zorlama kardeþim,hiçbir ot sana fayda etmez  Kahkaha

Ne cübbe giyerim ne külahým var,insanlýk kisvesi kýyafetimdir; ibadet sayarým dosta hizmeti,bu da göze çarpan kabahatimdir...
gamzekuzey
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 6

« Yantla #5 : 18 Temmuz 2017 - 08:39:21 »

merhaba bir senedir MS tedavisi alýyorum uyuþukluk ve ayaklardaki yanmalar için kullanmadýðým ilaç kalmadý hiçbir sonuç almadým þimdi bitkisel takviye baþladým (arý polen propolis birde macun)sabah öðlen akþam aç karnýna kullanýyorum bir mücize gibi uyuþukluðum geçti on adým yürüyemezken þimdi günlük 3 km yürüyorum gece uykularým çok rahatladý bana çok iyi geldiði için sizlerle paylaþmak istedim
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #6 : 18 Temmuz 2017 - 13:13:02 »

Bu çok güzel bir haber tek farklý kullandýðýnýz bu ürünlerdi dimi.Etkisini anlamak adýna sordum bu ürünleri baþka kullanan arkadaþlarda var mý ?
gamzekuzey
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 6

« Yantla #7 : 18 Temmuz 2017 - 15:06:47 »

avonex kullanýyorum cymbalta 30 mp pixola 0,25 mg kullanýyorum ama bu tabletleri býrakacaðým galiba avonex ve takviyelere davam rahat bir þekilde yaþayacaðým inþallah
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

23 Nisan 2023 - 14:05:11