Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
bi bakarmýsýnýz arkadaþlar
25 Nisan 2024 - 03:51:06 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: bi bakarmýsýnýz arkadaþlar  (Okunma Says 9861 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« : 27 Haziran 2007 - 21:28:43 »

aslýnda doktoruma sormam gerek biliyorum ama siz benim hem arkadaþým hem doktorumsunuz önce bi size sorýyým dedim.

ben rebif kullanýyorum þuanda hamile kalsam kesin kürtajmý olmam gerek.nolur akla ihtiyacým var

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
dadaylý
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 132

« Yantla #1 : 27 Haziran 2007 - 22:00:29 »

arzu  meraba.. eðer þuan öyle bir durum varsa ve sen bu ilacý kullanýyorsan suan bence aldýrmalýsýn çünkü bu ilacýn yan etkilerini daha önce okumuþtum ve hamile iken kullanýlmýyor demekki bebeðe var bir zararý sen yinede doktora sor....ama dünyaya bir yavru getirmeni herkezden önce ben isterim yeni bir anne olarak.......herseyin hayýrlýsý inþallah biþey olmaz
Ugurbocegi
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 1195

« Yantla #2 : 27 Haziran 2007 - 23:08:46 »

sevgili arzu,bu konu hakkýnda sana herhangi bi bilgi veremem ama bu sitede mste yan tedaviler konusunda tamda bu konuyla ilgisinin olduðunu düþündüðüm bi konu var okumuþsundur herhalde,okumadýysan bi hatýrlatayým dedim.inþallah hayýrlýsý olur.allah yardýmcýn olsun.sevgiyle kal

Özür bir borç gibiydi en zor ödenen hali,kalbi hacize verdim oysa borçlu sendin...!
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #3 : 27 Haziran 2007 - 23:12:54 »

Arzucum bildiðim kadarýyla hamileyken kullanýlmýyo interferonlar demekký bebeðe bir etkisi var.Ama bu konuyu mutlaka dr unla konuþ.Ms te kontrollü gebelik gerekiyor.Ýlaçlarýn etkileride hesaplanarak...
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #4 : 28 Haziran 2007 - 10:01:25 »

bende hamilelikte kullanýlmadýðýný biliyorum. amman kardeþim çok dikkat et en kýsa zamanda bi doktora git. ihmal etme sakýn

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #5 : 28 Haziran 2007 - 15:53:33 »

aslýnda benim öðrenmek istediðim mesela hamile olduðumu öðrendim 4 haftalýk ve ilacýmý kestim acaba yinede aldýrmammý gerek 

kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #6 : 28 Haziran 2007 - 16:03:40 »

umarým gerekmez  ama hamile kalmak için en az 6 ay önceden interferonnun býrakýlmýþ olmasý lazým

aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #7 : 29 Haziran 2007 - 12:49:23 »

Sevgili Arzu öncelikle interferona baþlayalý ne kadar oldu?Çünkü hamilelik öncesinde interferonun yapýlmamasý gerekiyor caným.Yine de hem MS hem de kadýn doðum dr unla konuþ.Onlarýn yönlerdimelerine göre hareket et.Sevgi ve saðlýkla kal.
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #8 : 29 Haziran 2007 - 13:30:32 »

7 hafta hazancým

aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #9 : 29 Haziran 2007 - 14:16:38 »

Caným sen bir an önce dr unla görüþ ve ne yapýlacaðýna  MS dr ve kadýn doðumcu karar versin.Çünkü sen 4 haftlýk gebe olduðunu yazmýþsýn.Ýnterferonu  7 haftadýr kullanýyorsun.Arzucum embriyo etkilenmiþ olabilir.Ama en doðru kararý dr larýn verecektir.Saðlýkla kal caným.
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #10 : 29 Haziran 2007 - 16:16:41 »

saðol caným benim zaten tam emin deðilim ya olursa ne yaparým diye fikir alýyodum.bilirsin herþeyin inciðini çýncýðýný karýþtýrmak benim asli görevlerim arasýnda   

Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

17 ubat 2019 - 16:14:41