Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
hamilelik ms i ne derece etkiler
28 Nisan 2024 - 23:21:43 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: hamilelik ms i ne derece etkiler  (Okunma Says 4361 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
dadaylý
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 132

« : 18 Haziran 2007 - 23:03:01 »

meraba arkadaþlar ben 3 yýllýk evliyim ve 1 yaþýnda kýzým var.hamileliðim çok sorunsuz ve çok rahat geçti.mefküre haným ilk 6 ay atak riski olabileceðini söylemiþti ama olmadý taki kýzým 11 aylýk olana kadar......birðün kalktým dudaklarým uyuþuk ve gözümde  sorun oldu hemen kortizonla düzelttik ama olan kýzýma oldu kortizon alýrken emziremediðim için sütten kesildi.neyse....durumum böyle devam ederse çünkü hiçbir ilaç kullanmýyorum  ikinci bebeðimi yapma istiyorum sizce riks mi alýyorum eðer bebek yapmazsam aðustosda korucucu tedavi baþlayacaklar  bilemiyorum  çünkü keþkeleri hiç sevmem hayatýmda.....aslýnda doðurmak sorun deðil bence sonu önemli iþte o noktada týkanýyorum.....
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #1 : 21 Haziran 2007 - 14:06:34 »

sevgili dadaylý Allah sana 1 evlat nasip etmiþ ne güzel eþin ve sen þanslý çiftler arasýndasýnýz.Evladýný güzel okullarda okutmak onun için en iyisini yapmak istersin ama bu zamanda þartlarýmýz gerçekten zor.Sen bide 2. çocuðu düþünüyosun olaya bi de böyle bak.Sen saðlýklý olacaksýnki evladýna hayrýn dokunsun.Bence Allah kýsmet etmiþ bir tane çocuk sahibi olmuþsunuz artýk onu ve geleceðini düþün.Biraz bencil ol kendini düþün.

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #2 : 21 Haziran 2007 - 21:27:28 »

slm benimde 3 yaþýnda bi kýzým var eðer sana yrdýmcý olabilecek biri yoksa düþünme derim ben büyüdükçe daha zor oluyo çünkü.ms li anne olmak gerçekten kolay deðil kýzýnla saðlýklý ve mutlu yaþa vee arzunun dediði gibi biraz bencillik yap.

Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

05 Aralk 2018 - 01:24:24