Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
rüyam ve ms
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
29 Mart 2024 - 09:58:25 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: rüyam ve ms  (Okunma Says 3566 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
dadaylý
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 132

« : 21 Haziran 2007 - 18:53:18 »

meraba arkadaþlar benim ms im haber vererek geldi desem inanýrmýsýnýz.eve gerçekten öyle oldu .bir gece rüyamda sol bileðimin kopmak üzere olduðunu incecik bir damala sallandýðýný gördüm yani bütün o lifler damarlar açýktaydý nedense hiç acý çekmiyor hiç kan akmýyordu nokadar bir tuhaf rüyaydýki hala aklýmdan çýkmýyor .neyse ertesi sabah hemen yataktan fýrladým ve rüya tabirine baktým ve anlamý çok korkutucu idi ÜMÝTSÝZ BÝR HASTALIÐA YAKALANACAGIMI söylüyordu bir hayli korktum fakat iyiye yordum iyi çýksýn diye  o günlerdede baþýmda bir bela vardý neydi diyorsunuz dimi... bakýn bunu niye anlatýyorum biliyormusunuz aslýnda anlattýðým rüya ve geçirdiðim  bu olay çok irintili yani zincir halkasý gibi ms yi bana  getirdiler.neyse bu baþýmdaki bela þuydu.... o zamanlar bekardým ve benimle evlenmek isteyen bir bey vardý  evli ve 2 çocuklu olmasýna raðmen sürekli bana tehditkar þekilde telfon açarak rahatsýz ediyordu derken birgün aklýma onu bu sevdadan vazgeçirmek için bir kurnazlýk geldi hay gelmez olaydý....birðün eve telfon açtý yine ve o an aðzýmdan þu kelimeler çýktý  bu söyleyeceklerim kesinlikle o düþündüðüm yalan deðildi ama birden ona beynimde bir hastalýðým olduðunu doktorlarýn pek ümit vermediðini söyledim týpký o eski türk flimleri gibi dimi ve arkasýndan 1 hafta sonra ben birden sokakta bayýlmýþým gözümü açtýðýmda doktorlar o cümleyi aileme sarfediyorlardý MS OLABÝLÝR......EVETiþte mutlu son...hani derler ya eþrefi saat vardýr diye iþte allah þýp diye yapýþtýrdý o an ve rüyamda çýkmýþ oldu ....size ders olsun her vakit dua edin belki birðün sizinkinide kabul eder yaradan
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

02 Eyll 2018 - 04:18:11