Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
ms ve hikayemi
29 Nisan 2024 - 12:58:07 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: ms ve hikayemi  (Okunma Says 11778 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
sinann
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 32

« : 20 Haziran 2007 - 18:59:40 »

Merhaba arkadaþlar ben 2002 yýlýnýn eylül 25 iti barinden beri ms yim ve alýþtým zorda olsa herkesin elbet bi hikayesi vardýr ama ben son yazdýðým þiirle ne anlatmak istediðimi  dostlarým anlarlar --_ÇOK ÝYÝYÝM BU ARALAR_     Çok iyiyim bu aralar Gözlerim sevgiliyi görecek kadar güzel görüyor Kulaklarým duyacak kadar iyi Ayaðým yanýna gidebilecek kadar yere basýyo Çok iyiyim bu aralar.Seve bilecek kadar güçlü bir kalbim var Birde akþam karanlýðýnda hayal edebileceðim yar Hayatýn tokatýný yesemde her gün Ýye bilecek yüzüm var Çok iyiyim bu aralar Hiç öpmesede sevgiliyi öpebilecek dudaklarým var Hiç koymasada baþýný koya bileceði bir göðsüm var Hiç sevmesede birgün seveceðine inandýðým Tertemiz bir yüreðim var Çok iyiyim bu aralar        Herkese sevgi ve saygýlar ms beni þair etti hikayem bundan ibaret sevgiyle kalýn
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #1 : 20 Haziran 2007 - 20:25:11 »

Sinancým ilk olarak geçmiþ olsun demek istiyorum ... Þiirin çok güzel bu þiirde hepimiz birþeyler bulabiliyoruz . Bak öðrenmiþ olduk Ms in bir faydasý çýktý iþte  insanlarýn gizli kalmýþ yanlarýný ortaya çýkarabiliyor  Masum sende þairlik gibi ... herzaman iyi kalman dileðiyle ...
                               Acil Þifalar Diliyorum ....
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #2 : 20 Haziran 2007 - 21:29:18 »

Sevgili Sinan sen MS i düþüncelerinde yenmiþsin zaten.Moralin her zaman böyle olsun inþallah.Her insan duygu ve düþüncelerini farklý anlatýr.Sen þiir yazmakla ifade etmiþsin.Devamýný bekleriz.Duygu ve düþüncelerin bir þekilde ifadesi kiþiyi çok rahatlatýr.Hele ms te buna daha çok ihtiyacýmýz var.Kimimiz þiir,resim,güzel yazý v.b ifade etmeye çalýþýyoruz, kimimiz konuþarak,kimimiz de þarkýlarla.Ama bir yol buluyoruz.Geçmiþ olsun arkadaþým.Her zaman sevgi ve saðlýkla kal !
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #3 : 21 Haziran 2007 - 10:21:56 »

sinan kardeþ öncelikle geçmiþ olsun. Sen olayý bitirmiþsin, moral ve güç çok önemli bu ikisini arkana aldýnmý herþey daha kolay.dileðim en yakýn zamanda saðlýðýna kavuþur ve istediklerini gerçekleþtirirsin. saðlýklý ve mutlu kal

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
sinann
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #4 : 21 Haziran 2007 - 12:29:50 »

çok teþekkürler herkese evet ms bana bazý þeyler getiriyo ve birkaç tane daha var þiirim ama onlarý yazmadým kýsa zamanda onlarýda yazýcam herkes çok iyi olucak ama bu aralar deyil her zaman saygýyla kalýn sevgiler sizinle olsun
ebru
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 10

« Yantla #5 : 01 Temmuz 2007 - 16:20:59 »

öncelikle geçmiþ olsun sinan.þiirin çok güzel.özelliklede benim için daha da anlamlý.ama biliyormusun bende çok iyim bu aralar.beraber hep iyi olmak dileðiyle...
sinann
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #6 : 01 Temmuz 2007 - 21:59:54 »

mrb ebru tabiki beraber hep iyi olma dileðiyle  mutluluklarýmýz bir olsun canýsý daha çok konuþucamda okuyan oluyo canýsý sevgiler S.S
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #7 : 02 Temmuz 2007 - 15:12:18 »

evt þiirinden çok etkilendim çok güzel olmuþ geçmiþ olsun sinan

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
sonay
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 91

« Yantla #8 : 05 Austos 2007 - 22:42:58 »

geçmiþ olsun sinan,okuduðum þiir çok güzeldi.MS'le mücadele etmenin zorluðu yanýnda sende saklý cevheri açýða çýkarmýþ olman ve bunu bizlerle paylaþmýþ olman çok güzel...yüreðine saðlýk arkadaþým.MS'siz ve þiir dolu günler diliyorum...........
sinann
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #9 : 24 Austos 2007 - 14:30:15 »

Çaðla   ve  Sonay   arkadaþlarým beðendiðiniz için  çok teþekkür ederim saygý ve sevgiler üzerinizden eksik olmasýn evt çook iyiyim bu aralar ama bunun sebebi var o kendisini biliyo
dilekduygu
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 149

« Yantla #10 : 24 Austos 2007 - 14:45:30 »

Merhaba Sina þiirin çok güzelmiþ ayrýca tam benim doðum tarihimde ms olmuþsun iyi olmana çok sevindim kendine iyi bak
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

28 Eyll 2018 - 15:51:04