Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
AVONEX ÝÐNE KULLANAN ARKADAÞLAR VE DÝÐER ARKADAÞLARIN ÝLGÝSÝNEEEE
02 Mays 2024 - 02:46:52 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 2 3 [4]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: AVONEX ÝÐNE KULLANAN ARKADAÞLAR VE DÝÐER ARKADAÞLARIN ÝLGÝSÝNEEEE  (Okunma Says 34278 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #45 : 09 Ekim 2009 - 17:02:49 »

ben gecen hafta parayla aldým ama umarým engin dedigin gibi olmustur =)

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

« Yantla #46 : 17 Ekim 2009 - 14:05:05 »

engin fark ödedin mi? =)))) son geliþme nedir ?

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #47 : 17 Ekim 2009 - 14:55:45 »

Ben 2 kez fark ödedim ama henüz alamadým çaðla.Selda hanýmla grþtüðümde ekimde ödeneceðini söyledi
ama henüz bie geliþme yok.Zaten karaciðer enzimlerim yükseldiði için COPAXONE'a geçeceðim pazartesinden
itibaren.Avonexim kesildi artýk.Ýnþallah bu ay sonuna kadar sorunu çözümlerler.Avonex hemþirem ile görüþ
tüðümde,ilacý aldýðým eczane ile kendisinin görüþebileceðini,katký payýný bizlerin deðil direkt firmanýn ödeyip
kendilerinin eczane ile muhatap olacaðýný,katký payýný bizlerin ödemeyeceðini söyledi.Sanýrým katký payý ödemesi devam edecek gibi gözüküyor.Siz de tekrar hemþirenizle görüþün arkadaþlar.Saðlýk,sevgi ve dualar
bizlerle olsun daima...
bülent
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 117

« Yantla #48 : 19 Ekim 2009 - 10:43:15 »

yaw bu iþ mide bulandýrmaya baþladý. Bizi arýyorlar tek kutu yazdýrýn bu ay çözülecek 3 aydýr tek kutu yazdýrýyoruz. Ama yazdýrdýðýmýz yer özel birde ona para veriyoruz. 65 tlden kat kat fazla.  Geçenlerde geldi hemþire ilk ayýn parasý olan 65 tl yi verdi gitti. Ne uðraþtýrýyorsun hepsini bir den versene bu iþide bir an önce halletsenize. Yada hiç farký ödeyeceðiz demeseydiniz. Ýnsanýn sinirini hoplatmayýn.
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #49 : 21 Ekim 2009 - 23:19:35 »

3 aylýk iðne aldým 194,75tl verdim.E-maillerim iþe yaramadý cvp bile yok.
Dua etmekten baþka yapacaðým biþey yok elimden geleni yaptým.
Sonucta saðlýðým iyi ve önce rabbimin þifasý ve sonrada iðnenin etkisi ile þükürler olsun iyiyim.
Bu durumda Para en son safada geliyor gibi...
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

« Yantla #50 : 24 Ekim 2009 - 16:39:44 »

zaten sevmiyodum igne olmayý...bi de üstüne para veriyorum hiç kullanmasam daha ii sýkýldým artýk igne ve ignenin sorunundan

ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #51 : 21 Kasm 2009 - 20:46:28 »

Sorun cözülmedi halen ayný ((((  offff ya nolcak böyle.........
ms ve esra
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 29

« Yantla #52 : 25 Kasm 2009 - 13:56:17 »

Arkadaþlarým yazdýklarýnýzý okudum da mesela ben 2008 ayýnda ms le tanýþtým ve çokta ataklar geçirdim. AMA pes etmeyelim arkadaþlar ya bizim için o iðneleri vurnanýz çare olacaksa hiç çekinmeden vurmalýyýz diyorum ben
abdullah
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 214

« Yantla #53 : 27 Kasm 2009 - 00:52:58 »

ceren bende yeni baþladým 1 ay oldu avonexe bana da hemþire 65 tl fark ödeyeceksin dedi 3 ayýn sonunda bu farký ya ben getirecem yada hesaba yatacak yani bana baðlý imiþ. iðneyi kullanmaya baþladýðým ilk hafta gen ilaç firmasýndan da aradýlar aynýsýný söylediler hemen ödemiyorlar farký ben 3 aylýk ilaç yazdýrdým 3 ayýn sonunda ödeyecekler bana fark bedelini
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« Yantla #54 : 01 Aralk 2009 - 13:28:43 »

Gen ilaçtan glen mesaja göre katýlým payý farký 01.12.2009 itibariyle sona ermiþtir.
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #55 : 03 Aralk 2009 - 23:31:43 »

Evet cok þükür sanýrým sorun halledildi.Kazamýz mübarek ola )
Sayfa: 1 2 3 [4]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

18 Haziran 2021 - 21:52:56