Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
AVONEX ÝÐNE KULLANAN ARKADAÞLAR VE DÝÐER ARKADAÞLARIN ÝLGÝSÝNEEEE
02 Mays 2024 - 04:18:53 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 2 [3] 4   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: AVONEX ÝÐNE KULLANAN ARKADAÞLAR VE DÝÐER ARKADAÞLARIN ÝLGÝSÝNEEEE  (Okunma Says 34279 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #30 : 23 Eyll 2009 - 11:53:56 »

Bu sabah yine Gen ilaçtan Zeyno hanýmla konuþtum.Ekim ayý sonuna kadar sorunun çözümleneceðini,
SGK ile yazýþmalarýn yapýldýðýný söyledi.Avonex için ödediðimiz katýlým paylarýnýn (65 TL ) ödenmeye baþladýðýný belirtti.Ama biz yine de maillerimizi yazalým ki Saðlýk Bakanlýðý bu konudaki anlaþmayý hýzlandýr
sýn ve olayýn bilincinde olduðumuzu,bu konuda tepkilerimizin olduðunun farkýnda olsun.Saðlýk ve sevgiyle kalýn...
« Son Dzenleme: 23 Eyll 2009 - 12:25:07 Gnderen: aif.dvn » Logged
TOLGA
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 30

« Yantla #31 : 23 Eyll 2009 - 13:38:13 »

bu ödeme rebif 44 te yok galiba dimi þimdi bir bilgim yok çünki ben 3 aylýk iðne aldým 2 ayý bitti 3 ayý baþlayacaðým eczaneye sormak lazýmmý bu konuda bilgi verirlermi acaba bugüne kadar ben para vermedim hiç

ÝNSAN BÝR KERE DOÐAR VE BÝR KERE ÖLÜR ONUN ÝÇÝN YAÞAMAYADA DEVAM ETMEK GEREKÝR .
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #32 : 23 Eyll 2009 - 15:17:22 »

Bilidðim kada ile tolga sizin iðnelerde sorun yok yani ödeme yok.Ýnþallah olmazda.

Ablacým ben ankara saðlýk bakanlýðýna e-mail attým.
Bu arada ödemeler yapýlmaya baþlamýþ bu sabah aradýlar ilac firmasýndan.
Cok sevindim.Ýnþallah biran önce düzelir ve ne biz iðne alýrken ödeme yaparýz nede ilac firmasý.
Lütfen biz yinede saðlýk bakanlýðýna E-mail atalým.
Bu sitede sayýlý sadece 3,5 kiþi mi AVONEX iðne kullanýyor,cok bi kimsenin sesi cýkmadýda merak ediyorum.
fatih
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 155

« Yantla #33 : 23 Eyll 2009 - 22:29:11 »

bende atýyorum hemen bakýyorum saglýk bakanlýgý sitesine .inþallah bir sonuc alýrýz
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #34 : 24 Eyll 2009 - 13:15:37 »

Ben Saðlýk Bakanlýðýnýn genel e-posta adresine mail gönderemedim çünkü eriþim yapamadým.Sonra
saðlýk bakanýmýz Recep Akdað'ýn e-mail adresini buldum ve oraya mail attým ben de. :)O adresi yazý
yorum sizlere. Adres: recepakdag@akparti.org.tr
  Ben bu konuyla ilgili bu adrese mail gönderdim.Saðlýk ve sevgiyle kalýn...
bülent
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 117

« Yantla #35 : 24 Eyll 2009 - 14:12:34 »

saðlýk bakanlýðýna attýðýnýz e maillerde þirketin size ödeyeceði 65 tl den bahsetmeyin sanýrým bu yasal deðil....
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #36 : 24 Eyll 2009 - 18:00:12 »

Teþekkürler Bülent.Zaten bundan bahsetmedim mailde.Bakalým inþallah faydasý olur....
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« Yantla #37 : 26 Eyll 2009 - 19:17:38 »

Geri ödeme alan oldu mu arkadaslar..

Benim için yemin ederim olay 65 wermek deil. tabiki önemli bir rakam. ama beným ýcýn en önemlisi samimi ve net olunmasý. deselerdeki böyle böyle tamam. geri ödeme olayýna falan giriþmeselerdi. zeyno ya selam.

ýmza muro

ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #38 : 26 Eyll 2009 - 19:40:03 »

Engin bana ödeme yapýldý sýrayla sanýrým herkese yapýlcak.Heralde ben ilk madur olduðum icin ilk ben aldým.Ama hemþirem ödeme yapýlcak dedii.Sabýr bakalým bu kadar oldu ya geriside gelir.Ýnþallah sen ve diðer arkadaþlarýmýza ödeme yapýlýr.
Bu arada engin saðlýk bakanlýðýna e-mail atmayý unutma.
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #39 : 26 Eyll 2009 - 19:47:31 »

Engin ben perþembe günü selda hanýmla konuþtum.Ödemelerin yapýlmaya baþladýðýný söyledi ve herkesi
hemþiresinin arayacaðýný söyledi.Sorunun çözümü için SGK ile anlaþmaya çalýþtýklarýný,ama ekim ayýnýn ortasýný bulacaðýný belirtti.Ben mail yazdým saðlýk bakanlýðýna.Bakalým ne olacak...
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #40 : 26 Eyll 2009 - 22:23:10 »

Teþekkürler Ceren sevindim adýna  tesekkurler Aysun abla.
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #41 : 28 Eyll 2009 - 17:31:08 »

benimde iðnem bitti sonunda =((( yarýn yazdýrcaktým ama anladýgým kadarýyla hala 65 TL'yi alýolar..   beni hiç kimse aramadý bu fark için ya da hesap numarasý için falan..sadece bi msj gelmiþti..neyse artýk onlar aramazsa ben ararým onlarý =)

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #42 : 04 Ekim 2009 - 21:34:29 »

Ben cuma günü tekrar 1 kutu avonex aldým ve 65 TL ödedim.Gen ilaçtan Selda hanýmla konuþtum.Avonex
hemþiresinin beni arayýp aramadýðýný sordu.Ben de aramadýðýný söyledim.En kýsa zamanda arayacaðýný söy
ledi ama sanki bana aramayacakmýþ gibi geliyor.Çok koordine deðiller sanýrým.Pazartesi günü avonex hemþiremi arayýp soracaðým.Bakalým ne diyecek.Diðer arkadaþlarda bir geliþme var mý?Paylaþýrsanýz sevi
nirim.Teþekkürler...
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #43 : 06 Ekim 2009 - 16:43:22 »

Selam
Ben bugun iki kutunun parasýný aldým.. we yarýn yine yazdýrýp alacagým. yaný ýký ay bekledým dün aldým. yarýn alacagýmýda yýne parasýný werýp alacagým sanýrým. kendim ödememk için eczaneyle ne nasýl konusmalýyým ki... eczaneye ödeme gecýkýrse býrde eczacýnýn sýkýstýrmasý falan.

Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #44 : 07 Ekim 2009 - 21:48:38 »

bugun capadaký eczaneden 4 kutu aldým. nörolojýde sekreter cocuk, taþkýn mýydý neydi kýsa boylu adýný hatýrlayamadým. sorunun düzeldiðini söledi. 4 kutu yazdýrdým aldým. þimdi yarýn öbür gün arayýpta taþkýn ya da özcandý  adý neyse 4 kutu almýstýnýz sorun yok demiþtim ama þaka yaptým katký payýný getirmek lazým falan derse bende þaka yaparým.. .kesin þimdi düzelmiþ mi bilgisi olan.
Sayfa: 1 2 [3] 4   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

01 ubat 2021 - 06:16:33