Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
AVONEX ÝÐNE KULLANAN ARKADAÞLAR VE DÝÐER ARKADAÞLARIN ÝLGÝSÝNEEEE
02 Mays 2024 - 13:53:39 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1] 2 3 4   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: AVONEX ÝÐNE KULLANAN ARKADAÞLAR VE DÝÐER ARKADAÞLARIN ÝLGÝSÝNEEEE  (Okunma Says 34282 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« : 30 Austos 2009 - 20:54:33 »

ARKADAÞLAR BEN EN SON ÝÐNE ALDIÐIMDA BÝR MÝKTAR PARA VERDÝM.ÝLAC FÝRMASI BU DURUMU DÜZELCETEÐÝZ ÞÝMDÝLÝK 1 KUTU AL DEDÝLER FALAT HALEN SES YOK VE O BÝR KUTUYA 65 TL VERDÝM:(((ÝSTER ÝSTEMEZ ZORUMA  GÝTTÝ.EEEEE ÞÝMDÝ NOLCAK HEP ANONEX ÝÐNE ALIRKEN FARK  VERECEÐÝM MÝ?SESÝMÝ KÝMLERE NASL DUYURMALIYIM.SÝZDE YAÞADINIZ MI BU DURUMU?
« Son Dzenleme: 22 Eyll 2009 - 01:23:36 Gnderen: ceren » Logged
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« Yantla #1 : 30 Austos 2009 - 23:24:50 »

Merhaba Ceren. Bende 65 verdim. Gönderecez falan dediler hesaba ya da hemþireyle elden. Bilmem artýk yani böyle dendikten sonra ya da birisine veripte bir baskasýna vermemek olmaz. 2 tane kaldý galiba. bitsin gidip yazdýrmam böyle olursa. önümüzdeki maçlata bakarým.. Bilgilendirme yazarým.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 30 Austos 2009 - 23:27:47 »

Hemþireyle konuþtunuz mu? olay ne acaba eczanelerle anlaþmazlýkmý ? yada ne zaman düzelicek bu durum
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #3 : 30 Austos 2009 - 23:29:52 »

Mrb. engin evet banada parayý geri iyade edeceðiz dediler hesap nomu bile aldýlar.ama kac gündür ses cýkmadý.Tþkler yazdýðýn icin ve yazacaðýn icin.
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #4 : 30 Austos 2009 - 23:31:33 »

Özlem konuþtum halletmeye calýþýyoz dediler.bilemiyorum yani kac gündür ses cýkmadý ve sürekli arayýp sorduðumda size bilgi vercez halledince dediler.
ÖZNUR
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 236

« Yantla #5 : 31 Austos 2009 - 14:04:58 »

Bilemiyorum þimdiye kadar benden böyle bir talep olmadý
hapsetme
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1214

« Yantla #6 : 31 Austos 2009 - 16:12:29 »

ben copax kullanýyorum gecen hafta 3 aylýk aldým ... bide eczaneden yaklaþýk 90 liralýk üstüne eþantiyon aldým ... 

Mslidostlar facebook
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #7 : 31 Austos 2009 - 17:48:31 »

Cerencim bu ilaç katký payý aðustos ayý için geçerliydi.Ben bu hafta ilaç yazdýracaðým.
Yani eylül ayý içinde oluyor.Ankara'da gen ilaçýn çaðrý merkezinde selda zeyno haným vardý.Onlar
ile konuþtuðumda sadece bu durumun aðustos ayý için geçerli olduðunu yaz
mýþtý.Eylül ayý içinde yazdýracaðýn ilaçlar için geçerli deðil bu katký payý.Öyle
söylemiþlerdi.Hesap numaraný verdiysen ödediðin 65 TL'yi geri ödeyecekler
dir sana.Ýstersen arayýp tekrar sor.Ben sana tlf numarasýný vereyim tekrar.
Gen-Ýlaç- Selda ve Zeyno Haným:0312 219 62 17
  Saðlýk,sevgi ve dualarla kal daima...
     Yani veysel bir de eþantiyon alýyorsun ne diyeyim ki... Bu arada resimdeki kýz çocuðu çok
tatlý.Allah baðýþlasýn...

hapsetme
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #8 : 31 Austos 2009 - 19:27:19 »

amin kýzým Derin haným   pardon yeðenim son numara ... Kahkaha
« Son Dzenleme: 31 Austos 2009 - 19:29:16 Gnderen: hapsetme » Logged

Mslidostlar facebook
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #9 : 01 Eyll 2009 - 20:57:56 »

Durum halen düzelmemiþ mecburen 65 tl verip bir kutu iðne daha almak  zorundayým yani zorunlu olmasam hic almam 65 tlye daha baþka þeyler icin harcarým Ýnþallah bu durum biran önce düzelir aksi takdirde her iðne alýþýmda para vermek zoruma gider.Ama ki ucunda iyileþmek var biraz o yüzden rahatým
Ýlac firmasý uðraþtýklarýný söylüyor eminim ki onlarda bu durumda oldukca rahatsýz.
Geliþmeleri yine yazarým.

Gönderen: hapsetme 
Alýntý Ekle
ben copax kullanýyorum gecen hafta 3 aylýk aldým ... bide eczaneden yaklaþýk 90 liralýk üstüne eþantiyon aldým... 

Ýyi valla arkadaþým kardasýn ::)4bucuk senedir hic eþantiyon almamýþ biri olarak kýskandým
hapsetme
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #10 : 01 Eyll 2009 - 21:14:53 »

Kahkaha Kahkaha Kahkaha napayým ceren eczane eþantiyona alýþtýrdý 2005 den beri böylede gidiyo ...

Mslidostlar facebook
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #11 : 01 Eyll 2009 - 21:53:42 »

Ceren yine mi vereceðiz yani eylülde alýrsak. peh vallahi. öncekinin parasý geldi mi bari. göndermek zorunda deðiller tabi öyle bir satlarý yok. ama gönderecez deyýpte olmamasý kötü.. hiç demesýnler o zaman.
« Son Dzenleme: 01 Eyll 2009 - 21:57:11 Gnderen: A-Plus » Logged
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #12 : 01 Eyll 2009 - 22:05:50 »

Cerencim yarýn ilaç yazdýrmaya gideceðim ve sabah Gen-Ýlaç tan Selda-Zeyno hanýma tlf edeceðim.
Eylül ayý için geçerli deðil demiþlerdi.Bakalým ne cvp verecekler.Yanýtlarýný sizinle paylaþýrým.Grþmek
üzere inþallah.Saðlýk,sevgi ve dualarla kal ...
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #13 : 01 Eyll 2009 - 22:27:33 »

Evet engin mecbur vercez 65 tl. yok bana para falan gelmedi.Zeyno hanýmýn dediðine göre bana 130 tl vercekler tabi dediðin gb mecburda deðiller zaten onlar bu durumda hic memun deðiller.Ya bide evet  paraya geri iyade edeceðiz deyipte verememeleri kötü olur.
Aysun abla ben görüþtüm malesf halledilmemiþ.Eylül ayý icin gecerli deðil demiþlerdi doðru ama iþte halledilmemiþ.Sen görüþ bakalým ne diycekler ama eminim ki farklý bir yanýt vermiycekler.

Ben hakkýmý gercekten arayan biri olarak eðerki benm bir saðlýk raporum varsa,ve ben bu raporla gelecekte iyi olmam icin bir ilac almak zorunda ise ve bu ilacý alýrken bir miktar para veriyorsam,vede rapor olduðu halde vermek zorunda deðilsem hakkýmý ararým.Gerekirse bu durumu kim düzeltcekse görüþürüm.Ben bir emekli kýzýyým ve babamýn aldýðý para bellidir.Babam benim iyileþmem icin elinde geleni yapýyor ama benm üvn.de okuyan bir kardeþim var artý büyük  bir aileyiz abim yangem torunlarý babamýn sayesinde geciniyorlarrrr.65 tl cok büyük bir miktar deðil ama yinede sonuna kadar hakkýmý ararým.

Þimdi diyceksiniz ki belki neden bu kadar uzatýyorsun þimdi sesimi bu siteden duyurmaya baþladým eðer ki düzelmezse ileriyede giderim.
« Son Dzenleme: 01 Eyll 2009 - 22:39:48 Gnderen: ceren » Logged
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #14 : 02 Eyll 2009 - 04:12:45 »

ewet aysun abla bilgilendirirseniz sewiniriz. bendede bir tane kaldý yine arayacagýz heralde. geri ödenecek mi ödenmicek mi. Net birþey söylemiyorlar ki. yada söyleyemiyorlar.
Sayfa: [1] 2 3 4   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

10 Ocak 2023 - 20:58:23