Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
birazda aþktan söz etsek
16 Nisan 2024 - 19:34:19 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1] 2   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: birazda aþktan söz etsek  (Okunma Says 14415 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« : 15 Nisan 2007 - 13:20:11 »

Arkadaþlar tamam biz msliyiz ama hayatýmýzýn merkezi bu deðil eðer bunu hayatýmýzýn merkezi haline getirirsek vah halimize.Birazda baþka þeylerden bahsedelim mesela aþktan  Kahkaha herkezin bir aþký vardýr sanýrým imkansýz bile olsa.Ben baþlýyým ben evliyim ve eþime aþýðým hayatýmda kýskandýðým tek insan bazen o kadar kýzýyorumki kendime keþke bu kadar çok sevmesem diye çünkü bazen onu çýldýrtabiliyorum  ama elimde deðil hemde bunu hiç haketmediði halde.Varmý sizinde böyle aþkýnýz delirdiðiniz ve delirttiðiniz 

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 800

demir tava geldi kömür akýl baþa geldi ömür bitti

« Yantla #1 : 15 Nisan 2007 - 17:05:55 »

valla sevgili arzu delirib delirmediðim )hakkýnda bilgim yok ama aþýk oldum þikayetimde yok  sevmek sevilmekten güzeldir ama sevilmekle bir baþka:))segiyle
aydoðan
Ziyareti
« Yantla #2 : 17 Nisan 2007 - 17:30:56 »

Keþke hep aþk tan söz etsek. Bende evli ve üç çocuk babasý eþine zor rastlanýr aþýklardaným. Tam 22 sene oldu ama hanýma hala aþýðým hemde niþanlý yýllarý gibi. Aþk herhalde buna denir deðilmi ? Ama o da bana o kadar anlayýþlý ve þefkatli ki , iðnelerimi yaparken bile acý çekiyor ve her defasýnda kurtulmam için dua ediyor. Hee  arada atýþýrýz ama  barýþmasý güzel olurrrr! Sevgi de saygý da içiçe ve orantýlýdýr aþk ta . Okul yýllarýnda yaþadýðýmýzý zannettiðimiz aþk lar daha bi baþka idi ama bitti.                             BÝTMEYEN ve HEP ÖZLENENDÝR ASIL ve ASÝL AÞK ( yanýndayken bile ).
spartaküs
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 1

« Yantla #3 : 17 Nisan 2007 - 19:50:53 »

sizler aþka aþýk insanlar yada siz sevgiliye aþýk insanlar mutluluk hakkýnýzý kullanýyorsunuz ve bu hakkýnýz umarým bir ömür boyu sürer eðer birgün bu hakkýnýzdan feragat etmek isterseniz iyi düþünün çünkü elinizdeki bu hak her zaman herkesin karþýsýna çýkmýyor yada zaman alýp götürüyor bu hakký elinden yinede koþmak gerek peþinden aþkla kalýn
mysteryy42
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« Yantla #4 : 18 Nisan 2007 - 02:42:34 »

aþýk olmak güzel bir duygu. bende ilerde evlendiðim kiþiyle aþk yaþamak istiyorum çünkü diðer aþklar insaný yýpratýyor. þu anda aþýk olduðum bir kiþi yok ama olmasýný ve hep yanýmda olmasýný çok isterdim. bu konuda sabretmek en güzeli þimdilik. bakalým kader bizede sizinki gibi bir aþk gösterecekmi. sizleri kutluyorum umarým sonuna kadar hep böyle kalýrsýnýz. çünkü baþkalarýnýn aþklarý bile beni mutlu ediyor. kendinize iyi bakýn.
carpediem
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 65

« Yantla #5 : 19 Nisan 2007 - 14:04:13 »

BENDE O YÜCE DUYGUYU YAÞADIM,YAÞIYORUM.DOKUZ SENELÝK FLÖRTDEN SONRA EVLENDÝK.NELERE GÖÐÜS GERMEDÝMKÝ AÞKIM ÝÇÝN.BAZEN KENDÝ KENDÝME 'ALLAHIM BANA NASIL BÝR DUYGU VERDÝN AÞKMI,TUTKUMU,SAPLANTIMI 'DÝYE DÜÞÜNÜRÜM.

ÇOCUKLAR ÝNANIN,ÝNANIN ÇOCUKLAR.
                 GÜZEL GÜNLER GÖRECEÐÝZ,
                              GÜNEÞLÝ GÜNLER !!!...
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #6 : 19 Nisan 2007 - 16:11:36 »

Allah kimseyi aþksýz sevgisiz býrakmasýn arkadaþlar sevgi herþeyin ilacý 

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
hayat dolu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 1143

« Yantla #7 : 20 Nisan 2007 - 14:48:59 »

her insan isimsiz 1kahramadýr ve insan sevebildiði kadar insandýr!!! herkese aþk dolu mutlu günler dilerin

ÝÞLER AYNA ÇAL ÇAL OYNA!!!!!!!!!!! ; ) UNUTMAYIN ACILAR PAYLAÞTIKÇA AZALIR.........
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #8 : 04 Mays 2007 - 15:07:11 »

biri bana mý seslendi:) aþk çok güzel bi þey yaa ilaç gibi geliyo bana o yüzden ben hep aþýgým arkadaþlar:)þu andada dünyalar tatlýsý bi sevgilim var hastalýgým konusunda her zman yanýmda seni çok seviyorum aþkýýýýýýýýým:):)AÞK AÞK AÞK

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #9 : 11 Mays 2007 - 17:28:09 »

nne güsel yaav günümüzde seni seviyorum diye herkesin içinde haykýrabilecek kadar medeni cesareti olan sevgisini bu kadar çevresiyle paylaþan insan görmek zor. tebrik ediyorum kardeþim caðla.

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
cry_zantem
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 41

« Yantla #10 : 17 Aralk 2007 - 12:05:55 »

Bende hayatýnda hep aþk dolu biriyim her ne kadr her ayrýlýðýn hesabýnbý hastabede versemde yinede vazgeçemiyorum  :)Bana her ne kadr içten davransada karþý cins bana tuafbi þekilde acýdýklarý için içten davranýylar gibi geliyo ve orda hersey kopuyo

Affým olsun hain dabba,yediðim darbelerle sýðýndým rabba 365 gün 52 berbat hafta aðýtlarýmla rafta...
nisa
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 734

« Yantla #11 : 17 Aralk 2007 - 13:25:37 »

evet arzucum sanýrým ayný durumdayýz ;)bende ayný sekýlde esýmle 4 yýldýr evlýyýz ve ýnan ben ona ýlk gunku gýbý asýgým senýn tabýrýnle delýrýrcesýne sevýyorum ve bu bazen kýskanclýk derecesýne abartý halýne gelýyo aþk dunyadaký en gusel sey ve asýk olduun ýnsanýn sureklý yanýnda gozunun önunde olmasýda çok gusel heran kontrolunde herseyýn ýlacý bence AÞK
nese
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 692

« Yantla #12 : 18 Aralk 2007 - 13:06:51 »

doðaný ilk günkü gibi deðil?NeyNey??
ifadesi güç derecede
daha fazla seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
 Karizmatik
 Karizmatik
ka_sus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2103

« Yantla #13 : 12 ubat 2008 - 15:12:21 »

offf arkadaþlar ya okumak bile hoþ inþalla benimde karþýma aþýk olacaðým evleceðim biri çýkar

AMÝN

Derdi veren, dermanýný da vermiþtir.
doga
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 83

« Yantla #14 : 12 ubat 2008 - 21:49:25 »

mrb arkadaþlar bende ms hastasýyým ve sevdiðim kiþide ms hastasý oda msi bildiði için heryönden beni anlýyabiliyor iyiki onunla tanýþmýþým bazý drlar iki msli olmaz diyolar ama napalým AÞK ENGEL TANIMIYO

Kalp kirmak o kadar kolay ki bir hata yaparsin hemen kirilir peki ya o kirilan kalbi düzeltmek kirmak kadar kolay midir
Sayfa: [1] 2   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

13 Haziran 2019 - 20:59:17