Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Ms mi o da nee
29 Nisan 2024 - 15:39:50 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Ms mi o da nee  (Okunma Says 13139 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« : 09 Haziran 2007 - 15:19:38 »

yýl 2002 mevsimlerden yaz ünv 3. sýnýftayým   vücudumun ortasýndan çizgi çekersek bir tarafýnda ( hangi tarafý hatýrlamýorum ) uyuþma , çatal görme , dengesizlik aman ya ms kokteyl þeklinde gelmiþti  ilk olarak özel hstaneye gittim orda orta kulak teþhisi koydular b vitamini falan verdiler zamanla atak kendiliðinden geçti ama 2 ay sonra ayný þikayetleri tekrar taþadým. Muðla devlet hastanesine gittim ve orda Dr beni tabuta koyup gönderdi ( bu ciddi bir hastalýk olabilir tumor olabilir kýl olabilir tüy olabilir hrrrrrrrrrrrrr ) otobuse atladýðým gibi tokat a geldim ve anýnda bir mr ve teþhis konuldu MS ( hadi ya o ne ki ) daha sonra ankara rebif22 ( þu anda rebif44 ) off aman iþte böle . þu anda kendime bakýnca bir þikayetim yok ama eskiye oranla hayat kalitemin düþtüðünü hissedebiliyorum. ama buna da þükür.bizi öldürmeyen bizi daha da güçlendirir ( nietzche)   þimdilik bu kadar aklýma birþey gelmiyor short bir story oldu ama saðlýk olsun ( saðlýk mý ? )
naserious
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 36

« Yantla #1 : 09 Haziran 2007 - 20:05:03 »

geçmiþ olsun dost, acil þifalar dileðimi tekrarlayayým bu vesile ile Kahkaha
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #2 : 10 Haziran 2007 - 18:11:23 »

TþKLeR neserious allah hepimize acil þifalar verir inþallah hemen hemen hepimizin hikayesi ayný ama bu proflarý biraz dürtmek lazým biraz daha çabalasýnlar hadi gari beklemekten usandýk þu iðne yerine aðýzdan ilaç çýksýn yeter iflas etti bacak ve kollarým
dadaylý
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 132

« Yantla #3 : 11 Haziran 2007 - 00:08:08 »

hoþgeldin aramýza ama þimdi korktum banada koruyucu tedavi uygulayacaklar ama o ðnelerden valla anlattýgýnýz gibiyse korktum týrstým ne yapacagýmý bilmiyorum bu savaþtayým ama tüfeksiz kýlýçsýz
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #4 : 11 Haziran 2007 - 18:34:01 »

Dadaylý korkacak birþey yok arkadaþým sadece uzun süre ayný yerden vurunma yeter ben o hatayý yaptým iki sene sadece kollardan vurundum bana birþey olmaz dedim ama kolarým acýyor artýk tabi bacaklarým ne güne duruyor deðil mi evt bende onunla idare ediyorum... bana göbekten vurun demeyin iffff aslaaaaaaa
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #5 : 12 Haziran 2007 - 11:21:14 »

fatih hoþgeldin aramýza geç gördüm yazýný tanýþtýk oysaki ama buraya ben yazmazsam olur mu kendine iyi bak arkadaþým ms siz günler 

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #6 : 12 Haziran 2007 - 18:21:25 »

TþkleR Caglacým  hoþbuldukk   evt buraya yazmassan tabi olmaz küserdim vaLa aranýza beni de kabul ettiðiniz için tþklerrr  hehehe ( kabul etmek zorundasýnýz yoksa zorla girerdim  Masum Neyse caným arkadaþým daha fazla saçmalamayayým ben iyi niyetlerin için tþkler sana da Ms siz günler .. ( Güzel slogan    Kahkaha
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #7 : 13 Haziran 2007 - 18:20:27 »

Sevgili Dejavu aramýza hoþgeldin.Ýnþallah MS ile bu þekilde yaþamaya devam edersin ve herþey daha da iyi olur.Geçmiþ olsun.Hayata bu þekilde bakabilmeyi hep arzulamýþýmdýr ama yapamamýþýmdýr.Yaþamý güzel kýlan heralde herþeyi çok ciddiye almamak.Saðlýk ve sevgiyle kal.
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #8 : 13 Haziran 2007 - 18:41:38 »

Baþka çarem yok Hazan ben onu mutlu etmemek için mutlu olmaya çalýþýyorum elimden gelen de bu zaten bir þeyin bilincine varmamýz lazým istesek te istemesek te ms le birlikte yaþayacaðýz. Bu gerçeði biliyoruz ve hayatýmýzý kendimize zindan etmenin bir anlamý yok diye düþünüyorum.
     Hep Mutlu kAL....
sonay
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 91

« Yantla #9 : 22 Temmuz 2007 - 01:12:28 »

umutla hayata baðlanmaktan baþka çaremiz yok.þikayetlerimizi hayatýmýzýn içinde kabul edip sýmsýký sarýlmalýyýz...hikayeni okudum þuan ve birgün iyileþeceðiz....
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #10 : 07 Austos 2007 - 10:10:55 »

Güzel diLeklerin için çok teþekkür ederim sonay inþallah bu güzel dilekler hepimiz için gerçekleþecek umutla bekliyoruz ...

peristera
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 8

« Yantla #11 : 25 Austos 2007 - 18:13:47 »

Gecmýs olsun dýyecegým ama sýzler benden daha kýdemlýsýnýz ve daha ýlac tedavýsýne falanda baslamadým kortýzon dýsýnda.Þimdi gözum korkttu banadamý baslatacaklar ýgne v.s tedavýsýne:))

Fakat arkadasým moral motývasyonunu cok ýyý gordum, ne mutlu sana hep boyle kal olurmu?
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #12 : 27 Austos 2007 - 17:52:16 »

tABÝ Ne demek peristera benim özelliðim budur belki de bu hastalýk beni böyle yaptý bilemiyorum kesinlikle hiçbir konuda moralimi bozmam ve kimse de bozamazzz .. büyük konuþuyorum deðil mi olsun bu seferlikte böyle olsun bu seferlikte büyük konuþalým... Dipnot: Kimse benim moralimi bozamaz dedim ya ben de kimseyi kýrmam Kahkaha:D
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

29 Mays 2019 - 07:03:15