Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
o kadar üzgünümki :(
26 Nisan 2024 - 02:24:42 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: o kadar üzgünümki :(  (Okunma Says 12164 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« : 06 Haziran 2007 - 09:55:42 »

o kadar morelim bozuk o kadar üzgünümki aðlamak istiyorum.aðladýmda zaten.babam 1 sene önce karaciðerinden ameliyat oldu metastaz vardý.ama ameliyat sonrasý sigara ve alkolü býrakamadý.dün gittiði kontrolünde karaciðerinde tekrar lezyon hortladiðiný öðrenmiþ ve þimdi yine kemoterapi olacak.yine kabus dolu günler baþladý.annem çok üzgün ne güzel çalýþmaya baþlamýþtý azýcýkkafasýný daðýtýyodu ama þimdi babam kemoteraði göreceði için iþini býraktý çünkü babam çok nazlý oluyor aðzýnda yüzünde yaralar çýkyor herþeye isyan ediyor.delirmek üzereyim ya neden hçbirþey hayatýmda yolunda gitmiyor annem kahroldu babam kahroldu tabi onlarýn bu halini görünce bende kahroldum.ve 2 senelik hastane maceramýzýn ardýndan biraz nefes aldýk derken tekrar baþa döndük.napýcamý ne diyeceðimi bilemiyorum.artýk mutluyu oynamaktan herþey daha iyi olacaðý oynamaktan býktým 

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #1 : 06 Haziran 2007 - 10:30:56 »

Sevgili Arzu öncelikle geçmiþ olsun diyorum.Ýnþallah Allah babacýðna þifa versin.Caným seni çok iyi anlayabiliyorum.Çünkü ben de babamla ayný sorunlarý yaþadým.Hem de seneler boyunca.Bir de insan saðlýk elemaný olunca bu üzüntüyü daha da fazla yaþýyor.Alkol ve sigaranýn zararlarý zaten çok iyi biliniyor herkes tarafýndan ama canýn olan insanlarda bu sorunu yaþayýnca insanýn içi bir baþka yanýyor.Benim babam da seneler boyunca alkaol ve sigara kullandý.1994 senesinde kalp krizi geçirdi.Krizden sonra bir süre içmedi.Ama tekrar baþladý.Bu arada þeker hastalýðý ortaya çýktý ve 1997 senesinde sað bacaðýnda sigara ve þeker dolayýsýyla  damar týkanýklýðý oldu ve bacaðýna suni damar takýldý.bir süre yine içmedi ve tekrar baþladý.2000 senesinde bu sefer sol bacaðýnda damar týkanýklýðý oldu ve tekrar sol bacaðýna suni damar takýldý.Yine bir süre içmedi.Sonra tekrar baþladý.Ben ve annem çok üzülüyorduk ama bir türlü vazgeçiremedik.DR un sözleri de bir türlü iþe yaramadý.Bizim üzüldüðümüzü bildiði için sigarayý gizli gizli içiyordu.Bu arada annem babamdan 1 sene sonra kalp kapak ameliyatý oldu.Sonra 2003 senesinde babamýn ayaðýnda parmak üstünde bir yara açýldý ve tam ben bu sýrada MS nedeniyle kortizon tedavisi görüyordum.Bir yandan da saðlýkçý olduðum için babamýn tedavisiyle uðraþýyordum.Arzucum babam bu sýrada yine alkol ve sigara içmeye devam etti.Önce iki parmaðý kesildi,sonra ayak bölgesinin bir kýsmý yarým ay þeklinde kesildi,sonra ayak topuktan kesildi ama iyileþmedi ve en son ayak diz altý kesildi.Bu arada sigarayý býraktý ama alkolden asla vazgeçmedi.Bu arada ben bir yandan kendimi toparlamaya uðraþýyordum.Ama onu o kadar çok seviyordum ki.Diyor du ki býrakýn mutlu olduðum þekilde yaþayayým.Gerçekten de öyle oldu.Çok acý çekti ama hayatýný istediði gibi yaþamaktan vazgeçmedi.Tam protez takýlacaktý ki ben babacýðýmý kaybettim.Onunla birlikte ben de çok zor günler geçirdim.Çok büyük bir boþluk yaþadým.Bunun için kendini üzme.Biliyorum ki sen ve annen çok üzülüyor.Ama inan ki yapacak biþey yok Arzu.Ýnsanlarý bu baban da olsa deðiþtiremiyorsun caným.Býrak istediði gibi yaþasýn.Sonra inan ki çok özleyeceksiniz ve içinizde bir boþluk olacak.Bu yazdýklarým belki içini biraz olsun rahatlatýr.Siz elinizden geleni yapýn ama sakýn çok fazla üzerine gitmeyin babanýn.Çok geçmiþ olsun.Sen de çok üzülme.Saðlýk ve sevgiyle kal caným emi.
« Son Dzenleme: 06 Haziran 2007 - 18:15:05 Gnderen: hazan » Logged
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 800

demir tava geldi kömür akýl baþa geldi ömür bitti

« Yantla #2 : 06 Haziran 2007 - 10:53:13 »

sevgili arzu ve hazan ben sizlere inanýn çok biþey diyemem ben yaþamadým bunlarý çünkü ikiniz adýna üzgünüm derim ama bunlar yetmez eminim  sizler kadar yanamam ben ama size þunu diyebilirim siz biþeyler yapýyor yapmaya çalýþýyorsunuz çalýþtýnýz ne güzel ya ilhan bunun neresi güzel dersiniz bakýn arkadaþlar benim baþýma böylesi gelse hiç biþey yapamayacam ne yürüyorum nede gücüm var allah gecinden versin ben birini kaybetsem belki cenazesine gidemeyecem ve yürüyemezsem mezarlarýný ziyaret edemeyeceðim baþta dedim ya sizin kadar yanmaz içim ama anlattýðýmý düþünün hangisi kötü mücadele etmekmi bir daha mezarý dahil baþýna gidememekmi ne dersiniz sevgiyle
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #3 : 06 Haziran 2007 - 11:34:28 »

sevgili arzu gecmiþ olsun of ne diyeyim ki rabbim biran önce saðlýðýný þifasýný versin....
hayat o kadar zor ki allahým annemizin babamýzýn yokluðunu göstermesin bazen biz onlar icin acý cekiyoruz bazen onlar bizim icin cekiyor ne onlar nede biz mutlu olamýyoruz hayatýn kanunu bu heralde
sen güclü azimli ol bol bol dua et caným benim....
unutmaki bizlerde yaþamak ve ayakta kalmak zorundayýz

ALLAHIM YAR VE YARDIMCIN OLSUN
« Son Dzenleme: 06 Haziran 2007 - 12:31:31 Gnderen: ceren » Logged
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #4 : 06 Haziran 2007 - 12:28:22 »

böyle üzücü olaylarda ne söyleyeceðimi bilemem genelde çok üzüldüm  arzu kardeþ allah inþalla tez zamanda þifasýný verir. geçmiþ olsun. sevgiler.

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
sevili38
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 35

« Yantla #5 : 08 Haziran 2007 - 09:47:16 »

Hazan ve Arzu ikiniz içinde çok üzüldüm yazdýklarýnýzý okurken aglamamk için kendimi çok zor tuttum umarým bundan sonra herþey dahada güzel olur herþey sizin güçlü olup ayakta durmanýz gerekli Allah yanýnýzda olsun.
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #6 : 08 Haziran 2007 - 19:52:18 »

arkadaþlar desteðiniz için çok teþekkür ederin.niyetim sizide dertlenirmek deðil ama anlatýnca rahatlýyorum ne demiþler acýlar paylaþtýkça azalýr.

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
naserious
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 36

« Yantla #7 : 09 Haziran 2007 - 10:11:52 »

paylaþmaya devam et o zaman arkadaþ =)
geçmiþ olsun, acil þifalar dileyeyim
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #8 : 09 Haziran 2007 - 10:30:52 »

Sevgili Arzu zaten bir çok þeyi aþtýk artýk.Yaþadýðýmýz güzel þeyler tebessümle hatýrlanacak ve acýlar bizi daha da olgunlaþtýracak.Ayrýca bizimle paylaþtýðýn için hiç üzülme.Acýlar paylaþtýkça azalýrmýþ.Her zaman elimizden geldiðince yanýnda olmaya çalýþacaðýz caným.Tabi ki sýkýntýlarýný anlatacaksýn.Sevgi ve saðlýkla kal!
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #9 : 09 Haziran 2007 - 16:03:10 »

aRZu babana allah acil þifalar versin acýný paylaþýyoruz inþallah iyileþir . Mutluyu oynamak kendimizi kandýrmayalým aslýnda hepimiz bunu yapmýyor muyuz ? sen güçlü birisine benziyorsun bu durumu da atlatacaðýný düþünüyorum allah yardýmcýnýz olsun  babana acil þifalar diliyorum ...
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #10 : 11 Haziran 2007 - 17:18:54 »

caným benim inan çok üzüldüm acil þifalar umarým çok iyi olur baban dualarýmýz seninle arzucumm

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
yevren
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 205

« Yantla #11 : 11 Haziran 2007 - 22:37:12 »

öncelikle büyük gecmis olsun. Dualarimiz hep seninle.Allah senin ve hepimizin yardimcisi olsun. Sen birakma kendini ve unutmaki buradakiler sana her zaman destek olmaya hazirlardir. Yalniz degilsin
civiler38
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 4

Mesaj Says: 1068

« Yantla #12 : 12 Haziran 2007 - 09:36:57 »

Dualarýmýz sizinle.Allah yar ve yardýmcýnýz olsun.Acil þifalar...

GOD WÝLL BE JUSTÝCE...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

29 Ekim 2021 - 07:22:03