Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
"GECMÝÞTEN BU GÜNE KALAN UHTELERÝMÝZ"
29 Nisan 2024 - 01:03:49 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: "GECMÝÞTEN BU GÜNE KALAN UHTELERÝMÝZ"  (Okunma Says 11178 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« : 02 Haziran 2007 - 19:41:31 »

SEVGÝLÝ ARKADAÞLARIM HEPÝMÝZÝN HAYATINDA GECMÝÞÝMÝZDE
YAÞAMAK ÝSTEYÝPTE YAÞAMADIKLARIMIZ OLMUÞTUR....
NE OLURSA OLSUN YAÞIMIZ KAC OLURSA OLSUN
HEP BÝR UHTE KALMIÞTIR....!!!!!
MESELA BEN OKUMADIM 24 YAÞINDAYIM OKUMA ÝSTEÐÝ ARZUSU HEP ÝCÝMDE ÝDÝ....
ÞÝMDÝ DIÞARIDAN OKUYORUM AMA HANÝ BÝR ELBÝSEN YIRTILIRDA YAMALIK YAPARSIN YA SONRADAN HÝC GÜZEL DURMAZ VE ÖZELLÝÐÝNÝ KAYBEDER...
HANÝ BÝRÝNÝ COK SEVERSÝN DELÝLERCESÝNE 
AMA ONA BÝRTÜRLÜ KAVUÞAMAZSIN KADERÝNDE KAVUÞMAK OLMAZ
AMA ÝÞTE ÝCÝNDE BÝR UHTE KALIR GECMÝÞTE KÝ SEVGÝLÝYÝ HEP HATIRLARSIN...........

VE BUNUN GÝBÝ HAYATIMIZDA GERÝDE KALAN BÝR SÜRÜ UHTE VARDIR 

HADÝ  SÝZDE PAYLAÞIN GECMÝÞTE BIRAKTIÐIMIZ VE ELDE EDEMEDÝÐÝNÝZ ENDEÐERLÝ ANILARINIZI.........

SEVGÝLÝ ÝLE KALIN 

@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #1 : 02 Haziran 2007 - 22:46:31 »

ben de senin gibi okumak isterdim.liseyi bitirdikten sonra hemen iþ hayatýna atýldým oysa þimdi diyorumki keþke týp okusaydýmda cerrah olsaydým 

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #2 : 03 Haziran 2007 - 00:06:49 »

KAC YAÞINDA OLURSAM OLAYIM HAYATIMDA YAÞADIÐIM MÜHTETCE HEP BÝR  UHTE  KALCAK BENDE COK ÝSTERDÝM FORMA GÝYMEYÝ
ÜNÝVERSÝTEDE OKUMAYI AAAAA BUDA BENÝM LÝSE ARKADAÞIM YADA LÝSE HATIRALARIM SONRA ÜNÝVERSÝTE ANILARI........
BELÝKDE DAHA ÝLERÝDE BUNLARDAN DAHA COK UHTELERÝM OLCAK...
BEN BELKÝDE SEVDÝÐÝME KAVUÞAMIYACAM VEEEEEEEEE
ÝCÝMDE EN DEÐERLÝ EN DAYANILMAZ BÝR UHTE ÖZLEM OLCAK
BÝLEMEYÝZ AMA GÖRÜNEN KÖYDE KILAVUZA GEREK YOK DEMÝÞLER.....
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 800

demir tava geldi kömür akýl baþa geldi ömür bitti

« Yantla #3 : 03 Haziran 2007 - 11:28:59 »

merhaba sevgili ceren valla öyle sormuþsunki nasýl baþlasam bende 2 þey vardýr dert olan,
1-sevgi,aþk
   o kadar çok isterdimki sevdiðimin elinde tutmayý,ona sarýlmayý,yüzlerini okþarken iyiki varsýn SEVDÝÐÝM diyebilmeyi bak aþkým hayatým bitanem deðil sadece SEVDÝÐÝM demeyi diyebilmeyi halada o vardýr bende çok özlüyorum onu
2-en son görevyaptýðým yerde sona ulaþmayý çok isterdim yani hastabakýcýlýk yaptýðým hastaneden çok
   mükemmel bir ameliyathane yada yoðunbakým teknisyeni olmak isterdim olacaktým hedefimdi olmadý buraya kadarmýþ nasip ne yapayým oysa týp çok güzeldi:)sevgiyle
Gönül
Ziyareti
« Yantla #4 : 03 Haziran 2007 - 11:30:07 »

Canlarým, Hayat ertelemeye gelmiyor deðilmi gördüðünüz gibi.
Ertelenmeden yaþandýðýnda bile eksikler olacaktýr elbette ama onlar bir acý vermiyecektir. Çünkü sadece bahaneleri olacaktýr belkide. "þöyle düþündüðümden veya öyle istediðimden" gibi.
Buda ukte olmayacak ve demekki ertelememiþ sadece öyle istediðim için geciktirmiþim yani FARKINDAYMIÞIM dedirtecek þeyler olacaktýr.
Ukte bir piþmanlýktýr ve en kötüsü açý vermesidir insana.
Ayný benim gibi böylesi çocuk seven bir kadýn olarak, ikinci ve hatta üçüncü çocuðu yapmadýðým gibi...
MS olduðumu öðrendiðimde ,Dr.uma ilk sorduðum soru buydu ve bana yapmanýz uygun olmaz cevabýný nedenleriyle aldýðýmdaki halim gibi...
O an bu melun hastalýðýn ne olduðundan ve beni bulduðundan çok, buna yanmýþtý içim.
Cesaretin ölmekle deðil, yaþamakla ölçüleceði bir tokat gibi patlamýþtý yüzümde.
Sevgilerimle kalýn, aydýnlýk tutkularýnýz olsun.
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #5 : 03 Haziran 2007 - 14:14:02 »

Sevgili Ceren içimde uhte kalan en önemli þey bir evlat sahibi olamamak.Ben çocuklarý çok seviyorum.Belki hala da bir þansým var.Ama artýk ne fiziksel ne de manevi olarak kendime güvenemiyorum.Çünkü ilerisini çok fazla göremiyorum artýk.Keþke daha önce bu boþluðumu doldurabilseydim ve hayatýma sahip çýkabilseydim.Yine de buna þükür.Saðlýk ve sevgiyle kalýn.
çisem
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 204

« Yantla #6 : 03 Haziran 2007 - 21:05:40 »

Selam arkadaþlar
Benim içimde kalan ve ölene kadarda isteyeceðim þey sadece okumak,ah o kadar yalvarmýþtýmki
Kardeþimin mezuniyet töreninde içime bir acý saplandý ve hala acýyor biliyormusunuz
Tek piþmanlýðým ise yeteri kadar uðraþamamýþýmki kabul ettiremedim diye.......

Hiçbirþey eskisi gibi deðil......
naserious
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 36

« Yantla #7 : 07 Haziran 2007 - 11:03:07 »

Allah'a þükür ki içimde þöyle olsaydý diyebileceðim birþeyler yok,

elbette ki adam gibi, güzel, sadakatin yoðun olduðu bir iliþki yaþamak isterdim, elbette ki birçok þeyleri yapmýþ olmak isterdim, o kýza farklý davranmalýydým diyorum arasýra veya þöyle yapmasaydým da böyle olmasaydý da diyorum ama arkadaþlar önümüzde uzun ve güzel yýllar var, içinizde kalan uhteler elbet geçer.

saat þimdiyi gösteriyor ve kumlar hýzýndan birþey kaybetmeden ilerliyor. sadece içimde uhte kalmamasý için bazý geceler uyumuyorum, uðraþýp duruyorum geceler boyu ama mutlaka birþeyler eksik kalacak. ama dýþardan bakan birisi herþeyi yapmýþ diycek uhtelerimin farkýna dahi varmadan

neyse fazla uzatmayayým, sonuçta zaman þimdiyi gösteriyor, akrep ve yelkovan iþbirliðinde...

ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #8 : 09 Haziran 2007 - 01:42:26 »

HALEN ÝCÝMDE BÝR UHTE VAR KÝ! ÝCÝMDEKÝ COCUÐU SUSTURAMIYORUM ÝÞTE

BEN SEVÝYORUM YAA ÝÞTE BUDA AYRI BÝR ARZU VE UHTE                AÞK NE GÜZEL AMA KARÞILIKSIZ AYRI BÝR TAD
AMA OLSUN BEN MUTLUYUM........ :P
SEVÝYORUM ÝÞTE ÝCÝMDEN  :-[
BEKLÝYORUM BELKÝ YOLU DÜÞER DÝMÝ AMA  ???
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #9 : 09 Haziran 2007 - 16:09:05 »

Yazýyý okurken duygulanmamak elde deðil ( kortizondandýr demeyin    al iþte ben okudum da ne oldu herþeyden önemlisi saðlýkkk þimdi MS yüzünden iþe giremiyoruz neymiþ askerliði yapmamýþýz hadi caným sendee ben gitmek istedim siz almadýnýz  içimde uhte deðil de þöyle birþey isterdim bir bankada insan kaynaklarýnda çalýþmak ve mülakata gelen bir ms li yi iþe almak evt evt bunu çok isterdimmm ondan sonra ohhhh derdim sanýrým 
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #10 : 13 Haziran 2007 - 16:33:53 »

Bu gün okulda masamda otururken çocuklarý izliyordum içimde kalan uhte konusu geldi aklýma sanýrým ben Futbol oynamayý çoooooookkkkk özledim yazarken bile kötü oluyorum en çok spor yapmayý özledim uhteden ziyade özlediðim birþey olarak görünüyor ama çok çok çok özledim. ilk ataðým ( ki ben atak olduðunu bilmiyordum ) ünv. de Badminton turnuvalarýna giderken geldi katýlamamýþtým yaa neden böyle oluyor bu dengesizlik ne kadar kötü birþey yaaa ama boþver isyan yhok hayat devam ediyor ... ( ama arasýra çok kötü oluyorum o topa koþarak vurmayý ne kadar çok isterdim
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #11 : 13 Haziran 2007 - 18:31:41 »

de-ja-vu inþallah bir gün icinde ki özlemi giderirsin. caným arkadaþým aramýza cok güzel ýsýndýn yorumlarýnla,dediðin gibide hayat devam ediyor teþekkürler ;)sevgi ile kal 
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #12 : 13 Haziran 2007 - 18:36:34 »

Çok teþekkür ederim ceren bizleri biz anlamayacaðýz da kim anlayacak burda hiç tanýmadýðým tanýþmadýðým kiþileri bile kendime yakýn hissediyorum burdaki herkez birbiriyle ortak birþeyler paylaþýyor isteseler de istemeseler de sanýrým kolay ýsýnmamýzýn açýklamasý bu ama çok mutluyum çokk  Kahkaha ceren sevgi ve mutlulukla kal
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

30 Mays 2019 - 12:14:01