Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
CEVAP ARIYORUM
29 Nisan 2024 - 07:05:31 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: CEVAP ARIYORUM  (Okunma Says 5568 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« : 31 Mays 2007 - 15:18:43 »

ARKADAÞLAR ARANIZDA AVONEX ÝÐNE KULLANAN VAR MI??
BEN 5SENEDÝR MSLÝYÝM AMA 2 SENEDÝR ÝÐNE OLUYORUM
ATAKLARIM SIK VE AÐIR DEÐÝL
ÞUAN DA SOL BACAÐIM ZAMAN ZAMAN GÜCSÜZ KALIYOR 
AMA RAPORUMDA 100 ADIM DESTEKSÝZ YÜRÜYE BÝLÝYOR SONRA DESTEKLÝ YAZIYOR.  ÝLK ÖNCE ÖYLE ÝDÝ ÞÝMDÝ 100 ADIMDAN  FAZLA YÜRÜYEBÝLÝYORUM AMA BACAÐIMDA GÜC KAYBI OLUYOR....
AVONEX ÝÐNE KULLANANLAR BÝLGÝ  VERÝRSENÝZ SEVÝNÝRÝM
VE BEN COK SIK GRÝP OLUYORUM NOLMAL BÝÞEY MÝ??
NE GÝBÝ ETKÝLER...
« Son Dzenleme: 31 Mays 2007 - 15:21:41 Gnderen: ceren » Logged
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #1 : 31 Mays 2007 - 16:00:43 »

cerencim bende avonex kullanýyorum 6 aydýr falan...bana henüz bi yan etkisi olmadý.grip falan hiç olmuyorum sen kendine dikkat etmiysun bence

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #2 : 31 Mays 2007 - 16:23:40 »

cerencim iþyerimde de bir tane msli arkadaþým var o da avonex kullanýyor ve çok memnun ayrýca hafta 1 kere olmasý çok iyi geliyormuþ psikolojik olarak

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
hayat güzel
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 87

« Yantla #3 : 31 Mays 2007 - 22:05:40 »

bende  2 ay oldu baþlayalý   avonexs ignesine ama beni hiç etkilemedi  ama baþ agrýsý ateþ falan olur demiþlerdi. ama sadece biraz baþ agrýsý okadar  ben 2 ayda atak geçiriyordum  bakalým 2 ay doldu  atak  geçireli .  geçirecemmi bilmem yoksa igneler etkisini gösterecekmi  inþ iyi gelir iðneler  Ney
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

30 Mays 2019 - 21:03:06