Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Nelere dikkat etmeliyiz?
Nelere dikkat etmeliyiz?
(1/6) > >>
oslem:
   Arkadaþlar aslýnda kýsaca tanýmý saðlýklý beslenmek.

Katký maddesi olan gýdalardan içiceklerden uzak durmak,asitli içicekler (özellikle kola)  tüketmemek, iþlenmiþ et ve et ürünlerini kullanmamak, hayvansal yaðlardan uzak durmak,cips  vs ..gibi abur cubur cok tüketmemek ...
   Sizlerde eklemek istediklerinizi bu baþlýðýn altýna ekleyin arkadaþlar....

Yeni konu olarakta tuzsuz  ve güzel yemek tariflerinizi bekliyoruz .. :)  Her yemek ýcýn yený konu :)
hicaz:
özlem merhaba yemek konusunda ben de zorlanýyorum merak ettiklerim özellikle de þu süt ürünleriyle ilgili. Bazýlarý zararlý olduðunu söylüyor oysa ben sütsüz ve peynirsiz bir yaþam düþünemiyorum. Bir de þu et konusu var. Tamam kuzu eti aðzýma sürmüyorum ama sýðýr etini yemem de sorun var mý acaba sadece haftada 1 kere  yesem  :-\

Yemek tarifine gelince mesela ben þuan kortizon kullanýyorum ve tuzsuz ekmeði kýzartýpta yemek daha rahat oluyor. 
Sonra, kývýrcýklarý doðrayýp içine her türlü yeþili katabiliriz içine haþlanmýþ tavuk didiyoruz, üstünede sarmýsaklý yoðurt, nane, pul biber. Tuza ihtiyaç bile duymuyorsun.  ;) Ama baþka yeni tariflere benim de ihitiyacým var. 
Artý ben sadece kortizn kullanýrken diyet yapýyorum. Yani tuz diyetinden bahsediyorum yoksa o katký maddeli diyet artýk yemek felsefem. Hatta iþin garibi ben normalde de abur cuburdan hiç hoþlanmam bu virüs nasýl buldu beni hayret  :'( :) Herkese afiyet olsun...
oslem:
 Dana etini arada tüket tabi içindeki b12 vitamýný býzler ýcýn cok faydalý cunku.Süt ürünlerinin zararlý oldugunu duymadým ben kullanmak zorudnayýz, calsýyum ,d výtamýný gereklý býzlere kemýklerýmýz gucsuz kalmasýn dýye.

Tuzsuz yemek tarýflerý konular acarlar yakýnda arkadaslar yardýmcý olur sanada sende tarýflerýný ayrý konu acarak yaz .
yasmen:
tuzsuz yemek çok zor ben hastanedeyken baya zorlandým çýkmadan 2 gün önce yogurtu çorbaya katýnca güzel olduðunu farkettim en azýndan sadeden daha iyi oluyo allah kolaylýk versin
iyimser:
az ve öz yemek...dikkatli ama bilerek yemek,tuz þeker,un her insanýn düþmaný ya bizim onada dikkat etmeliyiz.yine zeytinyaðý,süt,peynir,yoðurt,sebze,meyve,et,balýk,tavuk...az az hepsinden tadarak....
Navigasyon