Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
SÝZCE NEDEN MS OLDUNUZ?
29 Nisan 2024 - 23:27:16 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: SÝZCE NEDEN MS OLDUNUZ?  (Okunma Says 159564 defa)
0 ye ve 4 Ziyareti konuyu incelemekte.
Tubi
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 27

1264944

« Yantla #60 : 05 Austos 2009 - 13:47:24 »

Bence yaþanan olumsuzluklar kilo kaybý ve sinir...Ben bir yýl içinde babamýn kanser olduðunuöðrendim.Çok acý çekti.Lojman çýkmadý babamla ilgilenmek için yanýnda kaldým.Kardeþim jkýna gecesinde dövüldüm.babamý kaybettim.Eþimden uzakta kaldým v.s. hepsi sýkýntý ve sitres.Galiba ne olursa olsun hiç bir þey insanýn kendi hayatýndan önemli deðil
ms-dos
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 92

« Yantla #61 : 05 Austos 2009 - 15:07:45 »

Ben de hayatýmýn en sakin dönemlerinde yaþadým bunu. Gerçi ilk ataðým Türkiye-Ýsviçre macý sýrasýnda olmuþtu ama o maçýn beni o kadar etkilediðini sanmýyorum.

Bir yerde küçük insanlarýn büyük gölgeleri oluþuyorsa orada güneþ batýyor demektir.
gürkan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 10

« Yantla #62 : 06 Austos 2009 - 14:38:18 »

Ben kesin stresten ms oldum. Hayatým boyunca insanlar üzülmesin diye hep taviz verdim. E bu kadar içine atarsan bi yerden çýkar tabi. Zaten ilk ataðýmýda çok yoðun stres altýndayken yaþadým. Ama hastaneden taburcu olduktan sonra çok deðiþtim. Eskiden haným herþeyi çok kafaya takýyosun derdi. Þimdi çok umursamaz oldun diyor. Galiba ortasýný tutturamayacam. 
iyimser
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 932

« Yantla #63 : 07 Austos 2009 - 22:16:14 »

okuyorum hepimiz ayný mücadeleler geçirmiþiz...

ömür dediðin üç gündür,dün geldi geçti,yarýn meçhuldur,o halde ömür bir gün oda bu gündür.
orcun
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 5

« Yantla #64 : 14 Austos 2009 - 01:44:46 »

Takdiri Ýlahi
dolunaysevgi
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 42

« Yantla #65 : 19 Austos 2009 - 22:21:12 »

STRES STRES STRESSSS
TÜM HASTALIKLARIN EN BELÝRGÝN NEDENÝ STRES. BENCE MS STRESTEN KAYNAKLANAN BÝR RAHATSIZLIK.......
füruzehaným
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« Yantla #66 : 21 Austos 2009 - 23:29:17 »

merhaba  arkadaþlar aranýza bügün katýldým bende hikayemi anlatayým ikibin beþte öðrendim ms olduðumu benim küçükken sürekli boðazým aðrýri laç kullanýrdým sanýrým bademcikten oldu habide aþýrý sitres
{darkprincess}
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 32

« Yantla #67 : 03 Eyll 2009 - 17:46:24 »

Gayet normaldi hayatým .. Ne aþýrý stresim vardý ne de sýkýntým .. ßilmiyorum sebebini .. ama 2.ataðým aþý sonrasýnda oldu ..
iyimser
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 932

« Yantla #68 : 09 Eyll 2009 - 07:46:50 »

ömür dediðin üç gündür,dün geldi geçti,yarýn meçhuldur,o halde ömür bir gün oda bu gündür.
Ebus
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« Yantla #69 : 10 Eyll 2009 - 20:00:36 »

aslnda olmm gerekýyoguduký oldmm ama ortaya cýkmasnn sebebýý okulda vuruldugum kýzamkck asý o hastalýgý tetkledý  artk onmlý olan bndn sonraký hyt ýns tum herkez ýyý olrr
fayton
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 12

« Yantla #70 : 14 Eyll 2009 - 01:12:42 »

bence stres,bunalýma sokulma...vb.Baþaka bir etkisi olacaðýný tahmin etmiyorum.Ben de 24 yaþýnda yakalandým....Ve herhangi bir rahatsýzlýðým yoktu daha önceden...Lütfen herþeye karþý  kendinizi üzmeyin...Suyun akýþýna býrakýn...

catya
by-derbeder
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 48

« Yantla #71 : 04 Ekim 2009 - 14:05:57 »

arkadaþlarýn söylediklerine ilaveten
''ayaðýný sýcak tut , baþýný serin
kendine bir iþ bul , düþünme derin '' !!!
saðlýklý yaþam için lokman hekimin tavsiyesi bu
sigara , alkol , dengesiz beslenme , daha gencim biþey olmaz düþüncesi , stres vb....
eðer bu dünyada herþeye gülüp geçmeyi baþarabilirsen o zaman biras rahatlarsýn.
ben bu hastalýða kederimi sýkýntýmý hep içime attýðým için yaklandýðýmý düþünüyorum.
görelim  Rab'bim neyler , neylerse güzel eyler !!

the life very strange !!!
yasmen
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 11

« Yantla #72 : 19 Ekim 2009 - 09:33:08 »

hepimizin sorunu bu aslýnda küçük þeylerle mutlu olamýyoruz
tak herþeyi kafaya üzül üzül stres yap dünyayý kurtarcazya ha bide o bitmek bilmez sýnav maratonlarý doðuyosun ölene kadar ne kanýtlýycaz 25 senedir anlamadým dahada anlamam herhalde STRES VE ÜZÜNTÜ
ms ve esra
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 29

« Yantla #73 : 22 Ekim 2009 - 11:11:15 »

ÖNCELÝLE BEN 17 YAÞLARINDAYDIM OLDUÐUMDA BEN BU GEREKSÝZ HASTALIÐI STRES STRES VE STRES E BAÐLIYORUM  GEREKSÝZ DÝYORUM ÇEKÝYORUZ AMA ALLAH TAN GELDÝ O HER ÞEYÝ BÝZDEN ÇOK DAHA ÝYÝ BÝLÝR BÝZLER ONUN ACÝZ KULLARIYIZ 17 YAÞIMSAN ÖNCE DE ARKADAÞLAR ÇOK STRES  YAPARDIM ÜZÜLÜRDÜM HER ÞEYENE GEÇTÝ ELÝMÝZE ARKADAÞLAR HASTALANDIK ÇIKTIK ÞURAYA  ÇOK LÜZUMSUZLUK YANÝ BÝZÝM HASTALANMA NEDENÝMÝZ BÝZLERDEN ÇOK KÖTÜ ÝNSANLAR VAR RABBÝM HERKESE YARDIM ETSÝN ÝNÞAALLAH ACÝL SÝFALAR VERSÝN O ÝNSANLAR NELERLE UÐRAÞIYOR GERÇEKTEN ZOR...
aslanvip
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« Yantla #74 : 03 Kasm 2009 - 12:50:45 »

Herþeyi en ince ayrýntýsýna kadar düþünüp planlamaya çalýþtýðým için sanýrým uyurken bile birþeyler düþünüyorum iþlemci hep çalýþýyor yani heralde çok yorduk beynimizi
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

28 Mays 2021 - 23:29:14