Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
SÝZCE NEDEN MS OLDUNUZ?

SÝZCE NEDEN MS OLDUNUZ?

<< < (2/33) > >>

herseyyalan:
kuantumu duydunuzmu bilmiyorum doktor sebebini söyledi ayný beni anlattý
evde abisi yada kardeþi varsa onun yaptklarýný yapmammaya çalýþmasý annesini babasýný üzmemeye çalýþmasý kendini hep geriye çekmesi dedi bence çok haklý çünkü ben öyleydim.

canan:
stres üzüntü,biçok þeyi kafaya takmam,kimseyle paylaþmamam,içime atmam,hayatýmda biçok þeyin düzensiz olmasý bence...

doelife:
bebekliðimden  baþlýyým:D 18 aylýkken balkondan düþmüþüm baþýma darbe almýþým.beni öldü die morga atmýþlar. ama canlanmýþým:D sonra küçükken çok yaramaz bi çocukmuþum baþýmdan çok darbe almýþým.1.sýnýfta çok aðýr sarlýk geçirmiþim.3 ay okula gidemediðimi hatýrlýyorum. sonraki hayatýmda herþeyi içine atan bi tip oldum. herþeye sessiz kalýrdým.daha sonra bazý sorunlarýn üst üste gelmesi,üzüntülerin beni  yormasý.þimdi öðretmenim ve ms im:D
Aklýma geldi.yazayým dedim.6 kilo doðmuþum:D ve taki 15 yaþýna kadar hep kiloluydum.15 yaþýnda spora ve çok sýký bi diete baþlamýþtým.ama 4 yýl hiç biþey yemedim diyebilirim. 4 yýlda toplam 25 kilo verdim.sonrada yediklerime hep dikkat ettim.bunun üzerinden 14 yýl geçti .þimdide  boyuma göre bayað zayýfým.

Umutla Yasamak:
Ben sizlerin yaztiklarina göre cevab vereyim.
Öslem gibi bende Hepatit B acisindan 3 ay sonra ilk MS atagi gecirmisim Dr. raporuna göre. Ayriyetten 6 veya 7 yaslarinda agir bi sarilik (Hepatit A) hastaligi gecirdim.
Ve Herseyyalan arkadasimizin yazdiklari gibiyim bende.
Ama MS se kezinlesmesi gecirdigim tirafik kazasindan sonra cikti ortaya.

Simdi hangisi sebeb olmustur acaba ???

yaylagüvercini:
BENÝM MS OLMAM NORMALDÝR BEN ÇOKÇOK BÜYÜK TRAFÝK KAZASI GEÇÝRDÝM 18 ÜNÝTE KAN VERMÝÞLER 12 GÜN KOMADA KALMIÞIM 6.AY BÜTÜN DERSLERÝM 10. BÝRGÜN SABAH KALTIM OKUMUYCAM DEDÝM EVÝNDE TEK ERKEYÝDÝM BABAM BENÝ KÖYE YÖNLENDÝRMEK ÝSTEDÝYSEDE BAÞARAMADI HERÞEY BANA KOLAY GELÝ YORDU BENÝM ÝSTEDÝYÝM TÝCARET TÝ  BABAM BANA KIZARDI BENÝM YAPTIMI HÝÇ BÝÞEYÝ BEYEN MEZDÝ BENDE KENDÝMÝ ÝSPAT ETMEK ÝÇÝN BABAMDAN AYRILDIM AYRILIRKEN ANNEMDEN BANA DÜÞEN BÝRTARLAVARDI HÝÇDÜÞÜNMEDEN SATTIM ELÝMDE BÝRAZ SERMAYEM VARDI BABAMA RAKÝP OLMAKÝÇÝN GEÇEM GÜNDÜZÜM YOKTU AMA UNUT MAYACAHIM BÝR ÞEREFÝM BÝRDE NAMUSUM VARDI   YOLAÇIKTIM 6 SENE SONRA 350 DÖNÜM  TARLA ALDIM  BÝRSENE SONRA ABCAMA DÜÞEN YAZLITA ÇOK GÜZEL 3 DÖNÜMLÜK ÝKÝ KALI BÝR EVÝVARDI BAHCESÝNDE ENVAYÝTÜRLÜ MEYVA AÐCI VARDI VE ORAYIDA ALDIM 1996.SENESÝNDE BMW MARKA ARABA ALDIM VE HERÞEY GÜLÜK GÜLÝSTANLIK GÝDERKEN 2000 SESÝNDE ANNEMÝ DOKTORA GÖTÜRDÜM  DOOKTORDEDÝKÝ ANNE NÝN 3-4 AY ÖMRÜKALIMIÞDEDÝ OGÜN DÜNYA BAÞIMAYILDI SABAHI YÜZÜME FELÇ GELDÝ KENDÝMÝ TOPARLADIM DERKEN BABAMIN KANSER OLDUÐU NU ÖRENDÝM BUARADA NÝÞANLADIM ÇETÝM HOLLADAYA GÝTÝM BEYEN MEDÝM HERÞEYE 3-0 BAÞLAMAK ÝÞÝME GELMEDÝ KENDÝSÝ BURAYA GELDÝ  EVÝMÝN HERÞEYÝNÝ ALDIM ÝYNEDEN ÝPLÝYE KADAR  DÜYÜNÜME 10.GÜNKALA FELÇ OLDUM KENDÝSÝ ÝSTEMEDÝ AMA BEN BIRAKTIM 3 DEPREMÝYAÞAYAMAM OGÜNDEN SONRA DÜNYAYA KÜSTÜM HÝÇDIÞARIYA ÇIKMIYOM HÝÇKÝMSELE KONUÞMUYOM SADECE SÝTEDEKÝ ARKADAÞLARIMLA GÖRÜÞÜYOM

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] nceki Sayfa