Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
SÝZCE NEDEN MS OLDUNUZ?

SÝZCE NEDEN MS OLDUNUZ?

<< < (33/33)

ersn:
Herkeze merhaba bnde yeni ms oldum yaklaþýk 5 ay önce,tabiki nedenini bilmek isterdim ama yok bir anda aþladý uyuþmalar ve sonra hastane doktor vs...

Msdaþ:
Geçmiþ olsun

naydogan18:
Ben üniversite sýnav stresinden sonra ilk ataðýmý geçirmiþim hiçbiþey bizden deðerli deðil stressiz hayatta mümkün deðil ama stresi en aza indirmeliyiz

mrkiyak:
Merhaba. MS'liler dünyasýna 2020 Haziran'da katýldým.
Öðrendiklerim doðrultusunda bu hastalýða
1- Meslek hayatýmýn son 5 yýlýnda çok fazla çalýþma, yoðun iþ temposu ve yoðun stresin bu süreci tetiklemiþ olabileceðini düþünüyorum.
2- Ergenlik döneminden beri gelen bir göz problemi olduðu için arka planda hiç farkýnda olmadan yýllarca MS'li olarak hayatýma devam etmiþ de olabilirim.
3- 34 yaþýndayým. 20'li yaþlarýmýn baþýndan beri hep 100 KG'nun üzerindeydim. Kilo pek çok hastalýðýn sebepleri arasýnda.

Not : Artýk eskisi kadar aþýrý kilolu deðilim. Büyük bir keyifle yazýyorum (136-31 = 105) devamý gelecek.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] nceki Sayfa