Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
SÝZCE NEDEN MS OLDUNUZ?

SÝZCE NEDEN MS OLDUNUZ?

<< < (3/33) > >>

hilall:
HEPÝMÝZE ACÝL ÞÝFALAR ARKADAÞLAR. Benim rahatsýzlýðým þöyle baþladý.Liseden mezun olduktan sonra memurluk sýnavlarýna baþvurdum.Bazý sýnavlarda  yazýlýyý kazandým  önemli olan sözlüyü kazanmaktý ,tabiki bu mümkün deðildi çünkü TORPÝL denilen bir konu vardý. VERÝLEN SÖZLER VARDI ,AMA SONUÇ HEP HÜSRANLA  BÝTÝYORDU.Arkadaþlarýmýn söylediði gibi ms in baþlanðýcý bence SIKINTI . STRES , DÜÞÜNCE , HAYAL KIRIKLIÐI ,ÝÇÝNE KAPANIKLIK.............VS ben bundan dolayý  rahatsýzlandýðýmý düþünüyorum çünkü öncesinde hiç böyle þikayetim yoktu :(

dilekduygu:
ben bebekliðimden beri hep hasta bir çocuktum çok fazla antibiyotik ve iðne kullanmýþýmdýr hep enfeksiyon kbb problemleri yaþadým hala devam ediyor.Babamý kaybettim 13 yaþýnda kanser  hastasýydý.Çok aðýr stresli zor günler yaþadým hepatit b aþýsý oldum 6 ay sonra kulak enfeksiyonu yaþadým sonrada ms ortaya çýktý ama doktorlar teþhiste çok geciktiler bunu þimdi daha iyi anlýyabiliyorum.Hala aðýr stresli ve yogun bir iþ yaþamým var ama planlýyorum Allah hepimize saðlýk versin

yuceer:
hepatit aşası insanı üç veya altı ayda ms yapabilir mi
Hayatımda çok nadir grip veya nezle oldum çok zor hastalanan bir tipim
ancak aşı felan da sadece okulda oldum,içtiğim ilaç sayısı 3-5 taneyi geçmez taa ki ms'e kadar
ilaçların tadını kortizonla öğrendim,sebep olarak fazla düşünme diyorum

reaksiyon:
ben 3aylýkken havale geçirmiþim 5gün kendime gelememiþim çocukken hep hastaydým 13yaþýnda hiçbir aciliyeti olmayan bir ameliyat geçirdim toparlanmam çok uzun sürdü daha sonra okul,kuslar,dersane,sýnavlar 21yaþýnda okuldayken görme kaybýyla baþladý sonuç ortada ms ve 13yýl oldu þimdi yürüyemiyorum.

ceren:
Stres üzüntü herþeyden vazgectiðim hic bir þekilde mutlu olamayýþým bir anda ms olmuþum...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] nceki Sayfa