Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Ýþte yeniden çýktýn karþýma
27 Nisan 2024 - 21:52:15 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 2 [3]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Ýþte yeniden çýktýn karþýma  (Okunma Says 21512 defa)
0 ye ve 2 Ziyareti konuyu incelemekte.
nisa
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 734

« Yantla #30 : 15 Aralk 2008 - 23:50:25 »

geçmiþ olsun de-ja-vu....inþallah o uyuþmalarda en kýsa zamanda geçecektir....yaaa böyle atak geçiriyorum haberleri duyunca çook üzülüyorum inþallah kurtulcaz bu ms ten hep iyi seyirli devam eder inþallah
drop
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 292

« Yantla #31 : 18 Aralk 2008 - 22:06:02 »

de-ja-vu ve vademir belki biraz zaman alabilir ama bir gün bu sýkýntýlarýnýzýn hepsi geçecek inþallah. Ben aylarca iki bacaðýmdan felç kaldým. Hareket etmeye baþladýktan sonra 1,5 yýl baþkalarýnýn yardýmýyla yürüyebildim ancak. Þimdiyse yardýmsýz,tek baþýma yürüyebiliyorum. Ehh biraz yavaþ ama olsun o da hýzlanýr yakýnda. Ama dediðim gibi uzun bir zaman aldý bu aþamaya gelmem. Yalnýz yürüme konusunda zorlamayýn. Bacaklarýnýz tam gücüne gelmeden ve siz onlara tam hakim olmadan kendi baþýnýza sakýn yürümeyin. Bu çok riskli. Þiddetli burkulmalar ya da kýrýlmalara sebep olunabilir. Bir de ortopediyle uðraþmaya gerek yok di mi ama? Uyuþukluklara gelince onlarý  kafaya takmayýn. Ufak tefek kalýyor onlar. Atak hatýrasý:)))
« Son Dzenleme: 19 Aralk 2008 - 02:52:00 Gnderen: drop » Logged
Mymatik
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 849

« Yantla #32 : 18 Aralk 2008 - 23:04:42 »

ben senin ataðýný kaçýrmýþým yaa  heralde þimdi iyileþmiþsindir. genede çok çok geçmiþ olsun ayaðýndaki uyuþmalara takma ben 3 yýldýr çekiyorum onlarý

De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #33 : 20 Aralk 2008 - 04:24:06 »

Çok tþkler arkadaþlar yazýlanlarý okuyup ta duygulanmamak elde deðil çok içten tþk ediyorum sizlere hepiniz canýmsýnýz yaa ..
 Uyuþmalar hafif devam ediyor ama gün geçtikçe azalýyor 5 günde 1 serum canýmý biraz sýkýyor ama o da olsun gari  ÝNSAN KENDÝNÝ NE KADAR ÝYÝ HÝSSEDERSE O KADAR ÝYÝDÝR demiþler deðil mi ben de kendimi çok iyi hissediyorum... haa o ayaktaki uyuþukluklar mý artýk takmýyorum , ben onu ne kadar takarsam o,o kadar büyüyor . Sevgiyle kalýn arkadaþlar ...
Sayfa: 1 2 [3]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

25 Austos 2021 - 21:52:03