Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Ýþte yeniden çýktýn karþýma
28 Nisan 2024 - 17:17:56 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 [2] 3   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Ýþte yeniden çýktýn karþýma  (Okunma Says 21514 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 859

« Yantla #15 : 06 Aralk 2008 - 14:04:23 »

"Beni öldürmeyen dert güçlendirir" demiþ Nietzsche. Adamý sevmem ama harbiden doðru demiþ. Geçmiþ olsun arkadaþým.

Hayatý ýskalama, çünkü yeniden niþan alma þansýn olmayacak...

www.ademdemir.blogcu.com
reaksiyon
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 709

« Yantla #16 : 06 Aralk 2008 - 14:59:48 »

geçmiþ olsun umarým þimdi daha iyisinizdir kendinize iyi bakýn
drop
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 292

« Yantla #17 : 06 Aralk 2008 - 21:16:04 »

Geçmiþ olsun. Bu geçirdiðin son ataðýn olur inþallah. Ataksýz,saðlýklý günler...
hapsetme
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1214

« Yantla #18 : 06 Aralk 2008 - 22:38:22 »

sanada geçmiþ olsun arkadaþým ...   

Mslidostlar facebook
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« Yantla #19 : 07 Aralk 2008 - 02:59:58 »

Gecmýs olsun Fatih insallah daha iyisindir. çift görme cok sinir bozucu birþey. Bende çift gördüm bir atagýmda, kacýncý atak onu býle unuttum. Hiç moralini bozmuyorsun degil mi gececek. bu sürede tek gözünü birþeyle kapatmaný tavsiye ederim.
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #20 : 07 Aralk 2008 - 11:16:00 »

fatihçim cok gecmiþ olsun....arkadaþým sende o zaman sola bakma hiç...sol tarafa illa bakman gerekiyosa sagdan sagdan bak  bu iþin espirisi senin bu sakayý kaldýrcagýný bildigim için dedim cok gecmiþ olsun...umarým bir an önce iyiþirsin

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #21 : 07 Aralk 2008 - 17:22:00 »

çOK Teþekkür ederim arkadaþlar acýyý çeken anlar deðil mi Engincim bunun ne demek olduðunu çok iyi anlýyorsun ki gözünün birisini kapat diyorsun ztn sola bakarken öle yapýyorum tek gözümü kapatýyorum ama o zaman da millete göz kýrpýyormuþ gibi oluyorum ve bu hiç te hoþ olmuyor    ( dayak yeme tehlikesi  ) çaðla sola saðdan saðdan nasýl bakýlýyor o da garip ßir görüntüye neden oluyor ( denedim  ) arkadaþlar hepinize ilginizden dolayý tþk ederim
  ßu gün ikinci gündü ama henüz bir deðiþiklik yok hadi hayýrlýsý diyorum ...
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #22 : 07 Aralk 2008 - 19:54:59 »

Sevgili Fatih geçmiþ olsun.Ýnþallah en kýsa sürede tedavin baþarýlý olur ve bir daha atak geçirmezsin.
Saðlýk,sevgi ve dua ile kal daima...
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #23 : 10 Aralk 2008 - 01:06:14 »

ßugün 4. gün ama bacaklarýmdaki hissizlik geçmedi hiç bu kadar uzun sürmemiþti 
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #24 : 10 Aralk 2008 - 01:27:12 »

o kadar takma kafanaaa... 15 gün tamamen felç oldum: sað gözüm görmüyor sol gözüm bulanýk görüyordu, sað kulaðým duymuyordu, bacaklarýma iðne batýrýyorlar ben hissetmiyordum bile, ellerim uyuþuktu yemeðimi bile yiyemiyordum, sadece baþýmý saða sola oynatabiliyor kollarýmýda hafif kaldýrabiliyordum. Kýsacasý altýma bezi baðladýlar 94 kililoluk bir bebek olarak bana ne yapacaklarýný düþünüyorlardý. Üniv. Nöroloji bölüm baþkaný ilgileniyordu. Ýsyanla karýþýk "hocam ne ilaç varsa deneyebilirsiniz bu durumdan kurtulmak için herþeye razýyým dedim" o da bana "Adem bey hastalýðýný sen biliyorsun, seninki ilerleyen tip, bundan daha iyisini bekleme" dedi. 5 gün kortizon, kas gevþeticiler, aðrý kesiciler, bilmediðim ilaçlar ve sonunda hiç bir deðiþiklik yok. Ama Allah tan ümidimi kesmedim ve inandým.Þimdi yardýmla 10-15 adým atabiliyorum ve daha iyi olacak biliyorum. Yani arkadaþým biraz sabýr ve inanç diyorum. Allah ýn izniyle atlatacaksýn. Ben yapabileceðini biliyorum ya sen??

www.ademdemir.blogcu.com
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #25 : 10 Aralk 2008 - 01:34:56 »

Tþkler aßi iyi moral verdin ve ßen de inanýyorum bunlarý baþarabileceðime inþallah yarýn kalktýðýmda hiçbirþeyim kalmamýþ tamamen iyileþmiþ olarak kalkacaðým buna inanýyorum. Hayýrlý bayramlar ve hayýrlý geceler adem aßi
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #26 : 15 Aralk 2008 - 17:39:21 »

Sonunda Kendime gelebildim zor oldu ama yine yýrttýk ayaklarýmda hafif uyuþma devam ediyor ama o da idame tedavide geçer sanýrým . ßu arada ßugün tedavinin yani idame tedavinin 5. günü bitti yarýn 1 serum daha alacaðým 5 gün arayla serum alacaðým hadi hayýrlýsý diyelim. Arkadaþlar ßeni yalnýz býrakmadýðýnýz için çok tþkler allah hepinizden razý olsun saðlýcakla kalýn ... 
doelife
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 398

« Yantla #27 : 15 Aralk 2008 - 18:39:00 »

çok sevindim ii olduðuna:) sakýn pes etme .uyuþukluk geçmesse sakýn önemseme yaklaþýk 10 aydýr bende hala uyuþukluk geçmedi ama bi gün geçicek biliyorum, geçmesede hayatýma böle devam edebiliyorum sorun deðil.herþey güzel olacak hepimiz için..elbet bigün:D

POZÝTÝF DÜÞÜN,POZÝTÝF YAÞA.... HER ZAMAN ÞÜKRETMEYÝ UNUTMA.....
naeren
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 16

« Yantla #28 : 15 Aralk 2008 - 19:06:54 »

çok geçmiþ olsun....
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #29 : 15 Aralk 2008 - 23:06:02 »

evvvet iþ te bu be..... Karizmatik Karizmatik Karizmatik

www.ademdemir.blogcu.com
Sayfa: 1 [2] 3   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

27 Haziran 2021 - 03:46:18