Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
acýlarýn kadýný :)
19 Nisan 2024 - 15:43:12 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: acýlarýn kadýný :)  (Okunma Says 8518 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« : 24 Mays 2007 - 17:49:57 »

bugün kendini ciddi ciddi acýlarýn kadýný sandým 3 yýldýr görmediðim arkadaþýmla konuþtuk.Bana biraz sitemkardý ona çok sýkýntýlý günler yaþadýðýmý söyledim ama o ýsrarla baðrýp çaðýrdý bana küstüðünü hatta telefonu kapatýp konuþmak istemediðini söyledi.Bende dayanamayýp (çünkü çok sevdiðim biri) babama 2 yýl önce kanser teþhisi konduðunu,17 yaþýndaki kardeþim kocaya kaçýp yeni boþandýðýný ve bana 2 ay önce ms teþhisi konduðunu ve bununla uðraþtðýmý söyledim. arkadaþým hýçkýrýrakar aðlamaya baþladý ve telefonu kapattý. ama ben birden kendimi acýlarýn kadýný gibi hissettim. Bi düþündümde aslýnda bütün bunlarýn hepsi 2 yýl içinde çok aðýr deðilmi  yaa  Ney AMA ALLAHIMA ÇOK ÞÜKÜR HALA HAYATTIM VE HALA MUTLUYUM 

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #1 : 24 Mays 2007 - 23:39:14 »

Sevgili arzu acýlar yaþanýr ama hic özlenmezmiþ....herþey gecmiþte kalsýn gelecekte
hep mutlu,umutlu böyle kal caným  Kahkaha
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #2 : 25 Mays 2007 - 15:57:39 »

KEÞKE HER ÝNSAN SENÝN KADAR GÜÇLÜ OLABÝLSE TEBRÝK EDERÝM SENÝ HEP BÖYLE KAL SAÐLIKLI GÜNLER

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #3 : 25 Mays 2007 - 19:16:58 »

ama bunu baþarmak gerçekten çok zordu belkide ömrümün sonuna kadar izlerini taþýyacaðým biþey sahibi oldum adýda multpil skleroz  Kahkaha çünkü bende neredeyse bütün msliler gibi çok hasas biriyim sanki ben bi konuya hakim olmazsam o çözülmeyecekmiþ gibi   Masum kendime çok kýzýyorum ama elimde deðil inþalla bu huyumdan vazgeçebilirm þimdi tek umudum ve mutluluðum herþeyin rayýnda olmasý ve yanýmda canýmdan çok sevdiðim eþimin  hayat arkadaþýmýn olmasý 

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
cesi
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 4331

« Yantla #4 : 27 Mays 2007 - 02:00:03 »

ceren'e katýlýyorum acýlar yaþanýr ama özlenmezmiþ!  sen herzaman böyle güçlü, mutlu ve umutlu ol @rzu

Hayat üçbuçuk ile dört arasýndadýr ya üçbuçuk atarsýn ya da dört dörtlük yaþarsýn!!
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #5 : 28 Mays 2007 - 13:16:04 »

Sevgili arzu insan o kadar çok þey yaþýyor ki!Ama inan ki herþeye alýþýyor insan.Ben babamý kaybetikten sonra ve ayný esnada MS teþhisi konmuþtu o kadar zorlandým ki hayata tutunmada.Bir an dibe vurdum ve çýkamayacaktým ordan.Ama sevdiklerim arkadaþlarým ve yakýnlarým beni zorla tekrar çýkardýlar.Ben onlarý çok seviyorum.Biliyorum ateþ düþtüðü yeri yakar.Hem de geride izini býrakýr.Yine de ayakta kalýcaðýz cným.Kalmak zorundayýz.Bizi seven insanlarý üzmemiz doðru olmaz.Sen hayatýna devam et ve sevdiklerine sýmsýký sarýl.Saðlýk ve sevgiyle kal!
hayat güzel
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 87

« Yantla #6 : 28 Mays 2007 - 15:42:48 »

merhaba kader arkadaþým hepimiz ne acýlar ne üzüntüler çektik ama önemli olan bu günü yaþamak ve geriye bakmamak bu gün iyiyiysek rabbimize þükretmek  ve sevdiklerimize ve bizi sevenlere sarýlmak  sevgiyle
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

07 Ekim 2018 - 06:40:02