Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
MS'e daha çok vakit ayýran doktor telefonlarý
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
28 Mart 2024 - 22:53:54 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 2 [3] 4   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: MS'e daha çok vakit ayýran doktor telefonlarý  (Okunma Says 100722 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #30 : 14 Mays 2010 - 08:40:44 »

Merhaba Serdar ben sana MEFKURE ERAKSOY U tavsiye etmiþtim diye hatýrladým ve bir yanlýþlýk var sanýrým ist da olan PROF.DR.MEFKURE ERAKSOY zaten RANA hocada iyi tabiki ama onu tanýmýyorum þahsen en azýndan ve Ank da o.
ka_sus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2103

« Yantla #31 : 14 Mays 2010 - 11:37:36 »

ya abla evet PROF.DR.MEFKURE ERAKSOYDAN bahsediyorum bende.siteye saat 05:30da girdiðimden uyku sersemliði ile yanlýþ yazmýþým
affým ola. PROF.DR.RANA ERAKSOY ankaradaydý dimi zaten yanlýþ yazmýþým abla özr.

Derdi veren, dermanýný da vermiþtir.
ka_sus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2103

« Yantla #32 : 14 Mays 2010 - 11:40:03 »

offf PROF.DR.RANA KARABUDAK þimdide yeni uyanýp uyanýr uyanmaz pcye oturduðumdan

Derdi veren, dermanýný da vermiþtir.
Adiqe
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 17

« Yantla #33 : 12 Temmuz 2010 - 00:38:33 »

bi kac doktora gittim we onlara sonuclarýmý bý doktora daha gostermek ýstýorum kýmý onerýrsýnýz diye sordum hepsi prof. dr. Rana Karabudak'ý önerdi ama kendýsýne ulasamadým yurt dýsýndaymýs ama kendýsýyle gorusup fikirlerini almak istiyorum...
seymenaga1905
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 339

« Yantla #34 : 14 Austos 2010 - 02:58:02 »

ben öyle fazla jan janlý birþey söyleyemiyeceðim benim dr um olan ömer faruk turan için ne yazýkki aramýzda iletiþimsizlik var hiç te memnun deðilim bu durumdan ve ist. da Gülþen haným  yada hastalarýyla iletiþimi iyi olan herhangi bir dr.a gideceðim.benim kanaatime göre ömer bey kendisini yukarýlarda gören bir þahsiyet.

Yaþam, öylesine çok katmanlý bir yapýya sahip ki; ayný anda yaþanan sayýsýz duygu, düþünce, davranýþ iç içe, yan yana: Acý ile tatlý, sevgi ile nefret, savaþ ile barýþ, iyi ile kötü, güzel ile çirkin...
hapsetme
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1214

« Yantla #35 : 23 Mays 2011 - 20:32:32 »

üniversitelerin týp fakültesi hastanelerinde profesörlerin özel muayene sisteminin kaldýrýlmasýndan sonra, Prof. Dr. Ömer Faruk TURAN hocanýn güncel iletiþim bilgileri...

http://www.farukturan.org/default.asp?sayfa=iletisim
« Son Dzenleme: 13 Haziran 2011 - 20:04:56 Gnderen: hapsetme » Logged

Mslidostlar facebook
hapsetme
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1214

« Yantla #36 : 13 Haziran 2011 - 20:09:54 »

ben öyle fazla jan janlý birþey söyleyemiyeceðim benim dr um olan ömer faruk turan için ne yazýkki aramýzda iletiþimsizlik var hiç te memnun deðilim bu durumdan ve ist. da Gülþen haným  yada hastalarýyla iletiþimi iyi olan herhangi bir dr.a gideceðim.benim kanaatime göre ömer bey kendisini yukarýlarda gören bir þahsiyet.

Faruk hoca 2005 yýlýndan beri Dr.umdur ben hiç þikayetci deðilim bana gayet iyi vede ýlýmlý davranýyor. þayet öyle bir þey olsaydý çoktan deðiþtirip istanbulda bir dr.a giderdim bi ayaðým zaten istanbulda.

Mslidostlar facebook
neco54
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 52

« Yantla #37 : 26 Haziran 2011 - 21:57:30 »

SAKARYA Eðitim ve Araþtýrma hastanesinde Yrd.Doc.Dr.DÝLCAN KOTAN benim için en iyi ms dr.u muayenesi ve bilgisine hayraným ilimizden gitmez inþallah.
« Son Dzenleme: 26 Haziran 2011 - 22:30:31 Gnderen: neco54 » Logged
5334979651
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 4

« Yantla #38 : 21 Temmuz 2011 - 22:42:32 »

Ben MS  kontrollerimi ÝST  Bakýrköy ruh ve sinir hastalýklarý hastanesinde devam ediyorum MS servisi bençe çok iyi DR. DEMET YANDIM KUÞÇU çok ilgili ve yardým sever
güvercin
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 10

« Yantla #39 : 11 Aralk 2011 - 00:08:33 »

BEN DE  DOKTORUMA ÇOK TEÞEKKÜR  EDÝYORUM KONYA MEVLANA HAST. UZ.DR. FATMA  DOÐANAY KENDÝSÝNE  BURADAN ÞÜKRANLARIMI SUNUYORUM
oddk
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 4

« Yantla #40 : 07 Mart 2012 - 12:57:36 »

ben cerrahpaþaya gidiyorum.. hiç bir koþulda atak esnasýnda fln neticesiz yollamýyorlar hastaneden.. tüm doktorlar harika.. öðle arasýna çýkmýyo hocalar ve asistanlar daha ne diyim..
ahmetburakex
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 13

« Yantla #41 : 08 Mart 2012 - 01:55:01 »

Doç. Dr. Ufuk Ergün Ankara Eðitim Ve Araþtýrma Hastanesi Nöroloji Uzmaný
Nöroloji Servisi

BEN HERÞEY MERTÇE OLSUN ÝSTERÝM.
DOSTLUKLAR, DÜÞMANLIKLAR VE AÞKLAR.......
_KaraYELL_
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« Yantla #42 : 04 Ekim 2012 - 15:00:31 »

ARKADAÞLAR 9 EYLÜL ÜNÝVERSÝTESÝNDEDE ÝYÝ ORADA PROF. DR. GÜLDAN HANIM VAR ODA GAYET ÝYÝÝ...
ÖZNUR
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 236

« Yantla #43 : 19 Eyll 2014 - 12:34:33 »

Þiþli Etfal hastanesinden Uzman Doktor Feray Seleker ve Doç. Dr. Dilek Örken emekli oldular. Þimdi MS hastalarý ile hangi doktorlar ilgileniyor bilmiyorum. Öðrendiðimde bilgi vereceðim.

mby
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« Yantla #44 : 04 Austos 2016 - 10:37:16 »

Serhan Sevim çok iyi moral bozar ve adamý depresyona sokar..
Sayfa: 1 2 [3] 4   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

21 Mart 2024 - 02:03:57