Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
MS'e daha çok vakit ayıran doktor telefonları
___MS Lİ DOSTLAR PAYLAŞIM PLATFORMU
09 Ağustos 2022 - 14:42:14 *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunları oynayıp skorlarınızı kaydederek birbirlerinizle tatlı bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardım Oyun Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3] 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: MS'e daha çok vakit ayıran doktor telefonları  (Okunma Sayısı 84273 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
oslem
Yönetici

Teşekkür Sayısı 6

« Yanıtla #30 : 14 Mayıs 2010 - 08:40:44 »

Merhaba Serdar ben sana MEFKURE ERAKSOY U tavsiye etmiştim diye hatırladım ve bir yanlışlık var sanırım ist da olan PROF.DR.MEFKURE ERAKSOY zaten RANA hocada iyi tabiki ama onu tanımıyorum şahsen en azından ve Ank da o.
ka_sus
Asil Üye

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #31 : 14 Mayıs 2010 - 11:37:36 »

ya abla evet PROF.DR.MEFKURE ERAKSOYDAN bahsediyorum bende.siteye saat 05:30da girdiğimden uyku sersemliği ile yanlış yazmışım
affım ola. PROF.DR.RANA ERAKSOY ankaradaydı dimi zaten yanlış yazmışım abla özr.

Derdi veren, dermanını da vermiştir.
ka_sus
Asil Üye

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #32 : 14 Mayıs 2010 - 11:40:03 »

offf PROF.DR.RANA KARABUDAK şimdide yeni uyanıp uyanır uyanmaz pcye oturduğumdan

Derdi veren, dermanını da vermiştir.
Adiqe
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #33 : 12 Temmuz 2010 - 00:38:33 »

bi kac doktora gittim we onlara sonuclarımı bı doktora daha gostermek ıstıorum kımı onerırsınız diye sordum hepsi prof. dr. Rana Karabudak'ı önerdi ama kendısıne ulasamadım yurt dısındaymıs ama kendısıyle gorusup fikirlerini almak istiyorum...
seymenaga1905
Kadrolu Üye

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #34 : 14 Ağustos 2010 - 02:58:02 »

ben öyle fazla jan janlı birşey söyleyemiyeceğim benim dr um olan ömer faruk turan için ne yazıkki aramızda iletişimsizlik var hiç te memnun değilim bu durumdan ve ist. da Gülşen hanım  yada hastalarıyla iletişimi iyi olan herhangi bir dr.a gideceğim.benim kanaatime göre ömer bey kendisini yukarılarda gören bir şahsiyet.

Yaşam, öylesine çok katmanlı bir yapıya sahip ki; aynı anda yaşanan sayısız duygu, düşünce, davranış iç içe, yan yana: Acı ile tatlı, sevgi ile nefret, savaş ile barış, iyi ile kötü, güzel ile çirkin...
hapsetme
Asil Üye

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #35 : 23 Mayıs 2011 - 20:32:32 »

üniversitelerin tıp fakültesi hastanelerinde profesörlerin özel muayene sisteminin kaldırılmasından sonra, Prof. Dr. Ömer Faruk TURAN hocanın güncel iletişim bilgileri...

http://www.farukturan.org/default.asp?sayfa=iletisim
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2011 - 20:04:56 Gönderen: hapsetme » Logged

Mslidostlar facebook
hapsetme
Asil Üye

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #36 : 13 Haziran 2011 - 20:09:54 »

ben öyle fazla jan janlı birşey söyleyemiyeceğim benim dr um olan ömer faruk turan için ne yazıkki aramızda iletişimsizlik var hiç te memnun değilim bu durumdan ve ist. da Gülşen hanım  yada hastalarıyla iletişimi iyi olan herhangi bir dr.a gideceğim.benim kanaatime göre ömer bey kendisini yukarılarda gören bir şahsiyet.

Faruk hoca 2005 yılından beri Dr.umdur ben hiç şikayetci değilim bana gayet iyi vede ılımlı davranıyor. şayet öyle bir şey olsaydı çoktan değiştirip istanbulda bir dr.a giderdim bi ayağım zaten istanbulda.

Mslidostlar facebook
neco54
İlgili Üye
**

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #37 : 26 Haziran 2011 - 21:57:30 »

SAKARYA Eğitim ve Araştırma hastanesinde Yrd.Doc.Dr.DİLCAN KOTAN benim için en iyi ms dr.u muayenesi ve bilgisine hayranım ilimizden gitmez inşallah.
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2011 - 22:30:31 Gönderen: neco54 » Logged
5334979651
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #38 : 21 Temmuz 2011 - 22:42:32 »

Ben MS  kontrollerimi İST  Bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde devam ediyorum MS servisi bençe çok iyi DR. DEMET YANDIM KUŞÇU çok ilgili ve yardım sever
güvercin
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #39 : 11 Aralık 2011 - 00:08:33 »

BEN DE  DOKTORUMA ÇOK TEŞEKKÜR  EDİYORUM KONYA MEVLANA HAST. UZ.DR. FATMA  DOĞANAY KENDİSİNE  BURADAN ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM
oddk
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #40 : 07 Mart 2012 - 12:57:36 »

ben cerrahpaşaya gidiyorum.. hiç bir koşulda atak esnasında fln neticesiz yollamıyorlar hastaneden.. tüm doktorlar harika.. öğle arasına çıkmıyo hocalar ve asistanlar daha ne diyim..
ahmetburakex
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #41 : 08 Mart 2012 - 01:55:01 »

Doç. Dr. Ufuk Ergün Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı
Nöroloji Servisi

BEN HERŞEY MERTÇE OLSUN İSTERİM.
DOSTLUKLAR, DÜŞMANLIKLAR VE AŞKLAR.......
_KaraYELL_
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #42 : 04 Ekim 2012 - 15:00:31 »

ARKADAŞLAR 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİNDEDE İYİ ORADA PROF. DR. GÜLDAN HANIM VAR ODA GAYET İYİİ...
ÖZNUR
Aktif Üye

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #43 : 19 Eylül 2014 - 12:34:33 »

Şişli Etfal hastanesinden Uzman Doktor Feray Seleker ve Doç. Dr. Dilek Örken emekli oldular. Şimdi MS hastaları ile hangi doktorlar ilgileniyor bilmiyorum. Öğrendiğimde bilgi vereceğim.

mby
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #44 : 04 Ağustos 2016 - 10:37:16 »

Serhan Sevim çok iyi moral bozar ve adamı depresyona sokar..
Sayfa: 1 2 [3] 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Arşiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!

08 Nisan 2022 - 01:39:12