Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Kahve bahane
29 Nisan 2024 - 16:57:16 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Kahve bahane  (Okunma Says 8527 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
yevren
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 205

« : 13 Nisan 2007 - 22:57:17 »

Bu hastalikla 15 senedir beraber yasiyoruz. Genelde bana karsi bir iyiligini görmedigim halde mecburen katlaniyorum. ilk önceleri 3sene felan avonex kullandim sonra rebif44. Bende pek yararli olmadilar doktorum bana kemoterapiyi(mitaxantron) tavsiye etti. Simdi her üc aydabir serum aliyorum. Kesin bir say söylemek icin daha cok erken, henüz ücüncü serumu aldim. Böyle bir sayfanin acilmasina sevindim, daha iyi bilgi alip arkadaslarla sohbet etmeyi umuyorum.

Herkese Allah sifa versin, selamlar
05_mustafa
Ziyareti
« Yantla #1 : 14 Nisan 2007 - 06:17:50 »

allah acil  þifalar versin hastalýklarýn en iyi ilacý baþta yüksek moraldir allaha emanet olun arkadaþlar
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #2 : 17 Nisan 2007 - 15:14:05 »

selam kardeþ. öncelikle geçmiþ olsun. mitoxantronu bende þu an kullanýyorum . hastalýðýn ne durumda yürüyebiliyormusun,doktorun kim. ben istanbuldayým prf dr. mefküre eraksoyun hastasýyým ilacý ayda bir alýyorum bu hafta içinde 5. serumu alýcam 6. dan önce etkisini göremezsin dedi arada bir konuþalým birbirimize durumumuzu söyleyelim ne dersin.  kinay98@hotmail.com

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #3 : 17 Nisan 2007 - 15:31:43 »

burasý bu paylasýmlar ýcýn var zaten sende býzýmle hýkayený paylasýrsan býrbýrýmýzý daha ýyý tanýyabýlýrýz. sorularýnýz sorunlarýnýz paylasýmlarýnýz bolumune bu baslýkta býr konu acarsan o ýlacý kullanan arkadaslar yorumlarýný eklýycektýr...
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #4 : 17 Haziran 2007 - 12:06:51 »

iYi dileklerin için teþekkürler yýlmaz abicim... bu ms ten hiçbirimiz bir fayda görmedik ztn gýcýk ms Kahkaha abicim hayat dolusun Ms in sana bir þey yapabileceðine inanmýyorum ...
                                      Acil Þifalar Diliyorum ...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

28 ubat 2022 - 11:46:28