Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
hayat dedýgýn zaten hýkaye:)
29 Nisan 2024 - 19:03:32 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: hayat dedýgýn zaten hýkaye:)  (Okunma Says 8588 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
LAUREN
Ziyareti
« : 13 Nisan 2007 - 16:26:25 »

eylul 2006da ms taným konuldu. sýkayetlerým bedenýmýn sag tarafý el kol bacak uyusma ve hissizlik sag kulakta duyu kaybý. 10 gun hastanede yatark kortýzon aldým. iki an icinde tamamen duzeldým.
ýkýncý atagým daha taze Sustum kurtulalý yený oluyor. cýft gorme yasadým...yýne 10gun kortýzon aldým...
suan hýcbýr koruyucu,igne vs kullanmýyorum. kullanmak istýyorum cunku boyle durmak býraz sacma gelýyor
Drum igneye baslatmadý ama býkac drun daha gorusunu alacagým.Herkese gecmýs olsun dýlýyorum.acýl þifalar. su anda mevcut ignelerden daha kesýn koruyucu ýlaclarýn tedawilerýn bulunmasý umidiyle.
      HUZURLU GUNLER
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #1 : 10 Haziran 2007 - 19:03:48 »

sLm Lauren.. Hepimizin temennisi daha kesin bir tedavinin bulunmasý ama inþallah zamanla bulacaklar yani inþallah bulacaklar. Boþ yere mi para alýyor caným bunlar geçmiþ olsun dileklerin için tþkler .
                               Acil þifalar diliyorum ...
naserious
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 36

« Yantla #2 : 10 Haziran 2007 - 22:07:38 »

hoþ geldin lauren, inþallah en kýsa zamanda iyleþirsin Kahkaha iyleþiriz
dadaylý
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 132

« Yantla #3 : 10 Haziran 2007 - 23:28:39 »

evet gerçekten hayat bir hikaye dediðin gibi ama bu hikayede neden rolleri biz seçmiyoruz mesala benim hikayem 5 yýllýk ms im bu sürede 4 defa ama kýsa süren ve kortizonla hemen düzelebilen atak geçirdim þuan ms bile unuttum gibiydi taki bu siteye gönül verene dek valla banada koruyucu tedavi öngörüyorlar hastalýk bu seyirde devam etsin ilerlemesin diye ama ben þimdi hiçbirþey kullanmýyorum yani savaþtayým ama ne silah ne kýlýç var.......benim ilacým huzur .uyku.kýzým.eþim .....gerçek söylüyorum ben bu koruyucu tedavinin reçetesini kendim yazdým allaha emanetim .allahým bana kýzýmý ilaç gibi verdi ona dokunduðumda sanki o yýrtýk miyelin usul usul onarýldýðýný düþündüm hep ve biliyorum ikinci bebeðimde beni gerçekten kurtaracak kök hücre ve ilik sayesinde neyse sende hiçbirþey kullanmýyorum deyince içim rahatladý  allah hepimizin þifasýný tez zamanda versin
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« Yantla #4 : 13 Haziran 2007 - 00:23:31 »

Hepinize tesekkur ediyorum arkadaslar. ben lauren engin:) bir deðiþiklik oldu. kortizondan sonra betaferona baslýyorum:) umarým insallah faydasýný görürüz. hepimiz. dadaylý kesinlikle katýlýyorum sizede... Ýnsallah     De-ja-vu 1860lardan beri nedeni ve tedavisi hala bulunmamasýna karþýn nedense hala bir inancým var. Bilmiyorum:) Herþey insanlar için. Herþey bizler için. ALLAH  tüm dardakilere zordakilre yardýmcý olsun. sagolun naserious. sizede gecmiþ olsun. herkese gecmiþ olsun
« Son Dzenleme: 13 Haziran 2007 - 00:25:02 Gnderen: A-Plus » Logged
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

02 ubat 2021 - 14:07:07