Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
benimde hikayem var :)
29 Nisan 2024 - 13:47:35 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: benimde hikayem var :)  (Okunma Says 8315 defa)
0 ye ve 2 Ziyareti konuyu incelemekte.
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« : 13 Nisan 2007 - 11:20:35 »

Merhaba arkadaþlar.Ben daha çok acemi bir msliyim.28 martta ilk ataðýmý geçirdim ama çok iðrençti baþ dönmelerim mide bulantýlar vardý gerçi halen hafif dönüyor ama takmýyorum.Bunada þükür.1 hafta hastanede yattým kortizon aldým þuan evde raporluyum dinleniyorum ssk iþlerimi halledince rebif 22 baþlýycaz ama biliyorumki bunun ilk ve en önemli ilacý moral.ARKADAÞLAR BÝZ HASTA DEÐÝLÝZ  Kahkaha
Saðlýkla kalýn.Sevgiler.

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
haYat
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 7

« Yantla #1 : 13 Nisan 2007 - 16:56:53 »

çok geçmiþ olsun
siz zaten o kadar morallisiniz ki maaþallah hastalýðý yenmiþsiniz bile allahýn izniyle
saðlýklý ve huzurlu günler sizlerle olsun saðlýcakla kalýn
ozzi
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

mrb
« Yantla #2 : 14 Nisan 2007 - 14:19:57 »

slm geçmiþ olsun öncelikle ya bu sitede kimse yok yada ben ulaþamýyorum þuan bir ilaç kullanýyomusunuz merak ediyorum çünkü bende 1 hafta yattým kortizon verdiler baþkada birþey yok
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #3 : 10 Haziran 2007 - 19:01:16 »

sLm @rzu ... acemi ms li seni Saçmalama tabiiki hasta deðiliz  Ms de hastalýk mý þimdi sadece misafir arasýra uðruyor ve gidiyor yani bazen kýsmen kalabiliyor ama hastalýk deðil bu deðiþik bir tad dediðin gibi herþeyden önemlisi moral .
                      Acil þifalar diliyorum ...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

19 Haziran 2019 - 05:26:43